III Niedziela Zwykła – 27.01.2019r.

JC 029 483d0f9f61ab0

Cierpienie należy do ludzkiego losu.
Nie lękajcie się.
Chrystus zwyciężył świat.
On jest z Wami zawsze.

W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca.
Adoracja Najśw. Sakramentu i okazja do spowiedzi w piątek od godz. 17:00.

W sobotę – święto Ofiarowania Pańskiego, nazywane także świętem Matki Bożej Gromnicznej, a zarazem Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Składka na tacę będzie przeznaczona na potrzeby klasztorów klauzurowych, skąd ustawicznie płynie modlitwa w intencjach Kościoła i świata a więc także i za nas. W święto Ofiarowania Pańskiego Msze święte będą o godz. 9:00 / 8.30 Różaniec / i o godz. 18:00 / z udziałem Dzieci przed I Komunią Św. / Na Mszach Świętych święcenie gromnic.

W święto Ofiarowania Pańskiego kończy się okres śpiewania kolęd w naszych kościołach i rodzinach.

W tym tygodniu patronują nam:
Jutro – Święty Tomasz z Akwinu, prezbiter i doktor kościoła.
W czwartek – Święty Jan Bosko.
Czytajmy ” Idziemy „, które jest pod chórem.
Dziękuję kolejnym Rodzinom za przyjęcie nas / o. Andrzej / z Kolędą, za życzliwość, modlitwę i złożone ofiary.
KOLĘDA w tym tygodniu:
NIEDZIELA 27.01 od godz. 14.30
ul. Bardiniego
PONIEDZIAŁEK  28.01 od godz. 15.30  ul. Podkowy od końca do numeru 155
ŚRODA 30.01 od godz. 18.00
ul. Jadwigi Smosarskiej
PIĄTEK 01.02 od godz. 15.30
ul. Borysławska
SOBOTA 02.02 od godz. 11.00
ul. Ks. Szulczyka od nru 48 do nru 60 – obie strony
PONIEDZIAŁEK 04.02 od godz. 15.30
ul. Ks. Szulczyka od nru 80 do nru 61
Dziękuję za wczorajsze porządki w kościele mieszkańcom Telimeny, teraz zapraszam ul. Jasnoty.
Jubilatom i solenizantom składam najserdeczniejsze życzenia. Tym, którzy korzystają z czasu ferii zimowych, życzę bezpiecznego i przyjemnego wypoczynku..Szczególnie serdecznie pragnę powitać w naszej parafii nowych wiernych. Życzę Wam,  wielu Łask Bożych w budowaniu naszej wspólnoty.