INTENCJE MSZALNE 21.02. – 31.03.2019r.

CZWARTEK (21.02)
08.30 + Zofię Ukleja – Gregorianka – 12
09.00 Za Parafian
PIĄTEK (22.02)
16.00 + Michała Basaka – od rodziny Domareckich
16.30 + Zofię Ukleja – Gregorianka – 13
17.00 + Olafa / 2 / i Bożenę/ 20 / Pałyska
SOBOTA (23.02)
16.30 W 74-te ur. p. Janiny Gładysz i 20—te ur. Marcina
17.00 + Zofię Ukleja – Gregorianka – 14
17.30 W 13-te urodziny Grzegorza
NIEDZIELA VII ZWYKŁA (24.02)
09.00 + Zofię Ukleja – Gregorianka – 15
10.30 + Marię Zasimuk w 3 r. śm.
12.00 + Annę Marię Leszko
18.00 + Marię i Stefana, cr. Adamczewskich Paluchów i Stafiejów
PONIEDZIAŁEK (25.02)
08.30 + Zofię Ukleja – Gregorianka – 16
09.00 + Sylwestra i Hannę Sknadaj
WTOREK (26.02)
08.30 + Zofię Ukleja – Gregorianka – 17
09.00 + Agnieszkę Jarząbek – z pogrzebu
ŚRODA (27.02)
16.00 + Zofię Ukleja – Gregorianka – 18
16.30 + Michała Basaka – od rodziny Piętków i Pałdynów
17.00 + Janinę Irenę Salamonik
CZWARTEK (28.02)
08.30 + Zofię Ukleja – Gregorianka – 19
09.00 + Dorotę Czekiel – z pogrzebu
PIĄTEK (01.03)
……..+ Zofię Ukleja – Gregorianka – 20
17.00 Adoracja Najśw. Sakramentu i okazja do spowiedzi
18.00  Intencja Kółek Różańcowych
18.30 + Iwonę Kiełpińską – z pogrzebu
SOBOTA (02.03) DZIEŃ MODLITWY
12.00 + Zofię Ukleja – Gregorianka – 21
12.45 Tajemnice Radosne – p. J. Mądra
13.45 Tajemnice Światła – p. W. Nojszewska

15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego – p. H. Majorkiewicz
15.30 + Andrzeja Rybitwa – od Janusza i Leszka
16.00 Tajemnice Bolesne – p. T. Wrzosek
17.00 Tajemnice Chwalebne – p. E. Gajda
18.00 + Teresę Jankowską w 1 r. śm.

NIEDZIELA VIII ZWYKŁA (03.03)
09.00 + Mariannę /7/ i Władysława /42/ Murawskich, Mariana /42/ Szota
10.30 + Stefana / 5 / cr. Wrzosków
12.00 Do Miłosierdzia Bożego i Nabożeństwo
18.00 + Zofię Ukleja – Gregorianka – 22
PONIEDZIAŁEK (04.03)
08.30 + Zofię Ukleja – Gregorianka – 23
09.00 Za Parafian
WTOREK (05.03)
08.30 + Zofię Ukleja – Gregorianka – 24
09.00 + Agnieszkę Jarząbek
ŚRODA (06.03) ŚRODA POPIELCOWA
09.00 + Zofię Ukleja – Gregorianka – 25
16.30 + Michała Basaka – od rodz. Nojszewskich i Rojek
18.00 + Jadwigę /4/, cr. Radziszewskich
CZWARTEK (07.03)
08.30 + Zofię Ukleja – Gregorianka – 26
09.00 Za Parafian
PIĄTEK (08.03)
17.30 + Antoninę, Helenę, Joannę, Barbarę, Anielę, Genowefę
18.00 DROGA KRZYŻOWA /+ Zofię Ukleja – Gregorianka – 27
SOBOTA (09.03)
16.30 + Zofię Ukleja – Gregorianka – 28
17.00 + Michała Basaka – od rodziny Soszków
17.30 W 18-te urodziny Jakuba
NIEDZIELA I WIELKIEGO POSTU (10.03)
09.00 + Stanisława i Karolinę Krupa
10.30 W 35-te urodziny Justyny
12.00 + Stanisława Prószyńskiego w 2 r. śm. i GORZKIE ŻALE
18.00 + Zofię Ukleja – Gregorianka – 29
PONIEDZIAŁEK (11.03)
08.30 + Za dusze w czyśćcu cierpiące
09.00 + Zofię Ukleja – Gregorianka – 30 – ostatnia
WTOREK (12.03)
08.30 + Rodziców i Braci z rodziny Rybitwa, Wandę Retka
09.00 Za Parafian
ŚRODA (13.03)
16.30 W intencji Krystyny
17.00 Przebłagalna za grzechy
CZWARTEK (14.03)
08.30 + Annę, Feliksa, ks. Mariana, Helenę, Michała, Marcina, cr. Krawczyków
09.00 Przebłagalna za grzechy
PIĄTEK (15.03)
17.00 W 1-sze urodziny Iny
17.30 + Henryka Tomasika, cr. Tomasików i Rybitwa
18.00 DROGA KRZYŻOWA /+ Michała Basaka-od rodz. Gawryś
SOBOTA (16.03)
16.00 + Andrzeja Rybitwa – od rodziny Tomasik
16.30 + Jana Rudnickiego – od s. Małgorzaty Rudnickiej z rodziną
17.00 + Krystynę Mazurkiewicz w 4 r.śm.
NIEDZIELA II WIELKIEGO POSTU (17.03)
09.00 + Juliannę /6/, Józefę, cr. Długaszek
10.30 + WYPOMINKOWA
12.00 + Zbigniewa Chrząszcza i GORZKIE ŻALE
18.00 + Zbigniewa Salwa, cr. Salwów i Zarzyckich
PONIEDZIAŁEK (18.03)
08.30 + Za dusze w czyśćcu cierpiące
09.00 Za Parafian
WTOREK (19.03) Św. Józefa Oblubieńca NMP
17.00 + Józefa i Helenę Piętka
17.30 + Iwonę Kiełpińską – od rodziny Mróz
18.00 DO ŚWIĘTEGO JÓZEFA
ŚRODA (20.03)
16.30 + Jana Rudnickiego – od s. Elżbiety Moczerko z rodziną
17.00 + Józefa Kosiorka
17.30 W 37-me urodziny Marii
CZWARTEK (21.03)
08.30 W intencji Wojciecha
09.00 + Ks. Wojciecha Zdziebłowskiego
PIĄTEK (22.03) REKOLEKCJE
09.30 + Michała i Reginę Lisieckich
17.30 DROGA KRZYŻOWA
18.00 + Marię Zasimuk
18.00 + Czesława Kwiatkowskiego, cr. Boguckich
SOBOTA (23.03) REKOLEKCJE
09.30 O szczęśliwe rozwiązanie Magdy
16.30 + Jana Rudnickiego – od brata Modesta z rodziną
18.00 + Zdzisława Mroza w13 r. śm., cr. Mrozów i Grzybów
NIEDZIELA III WIELKIEGO POSTU (24.03) REKOLEKCJE
09.00 + Józefa, Natalię, Mariana, Apolinarego, Genowefę i Stefana Zalewskich
10.30 + Sławomira /19/, Józefę i Antoniego Pieklik
12.00 + Annę Marię Leszko i GORZKIE ŻALE
18.00 W 3-cie urodziny Krzysia
PONIEDZIAŁEK (25.03) ZWIASTOWANIE PAŃSKIE
09.00 + Marię, Irenę i Czesława Naperty
18.00 + Jana Rudnickiego – od p. Mirosławy Wyzińskiej z rodziną
WTOREK (26.03)
08.30 + Ks. Aleksandra Juszczuka
17.30 Za Parafian
ŚRODA (27.03)
17.00 + Wiesława Podgórskiego w 1 r. śm.
17.30 W 15-te urodziny Piotra
18.00 + Jana Rudnickiego – od p. Haliny Tratkiewicz z rodziną
CZWARTEK (28.03)
08.30 + Iwonę Kiełpińską – z ul. Kalinowej – 1
09.00 + Ks. Michała Bielińskiego
PIĄTEK (29.03)
17.30 + Andrzeja Rybitwa – od siostry Kazi z rodziną
18.00 DROGA KRZYŻOWA / + Krystynę Czmoch – od sąsiadów
SOBOTA (30.03)
17.00 W 12-te urodziny Zosi i 10-te Antka
17.30 O nawrócenie Rodziny
18.00 + Jana Rudnickiego – od sąsiadów
NIEDZIELA IV WIELKIEGO POSTU (31.03)
09.00 + Witolda, Zofię, Stanisława, Romana Ścięgosz, cr. Sarnowskich
10.30 + Józefa Uljasza, cr. Uljaszów, Wójcików i Bogumiłów
12.00 W 23-cie urodziny Michała Więcha i GORZKIE ŻALE
18.00 + Teresę i Jana Zagańczyk