INTENCJE MSZALNE 19.03. – 07.04.2019r.

WTOREK (19.03) Św. Józefa Oblubieńca NMP
17.00 + Józefa i Helenę Piętka
17.30 + Iwonę Kiełpińską – od rodziny Mróz
18.00 DO ŚWIĘTEGO JÓZEFA intencja zbiorowa
ŚRODA (20.03)
16.30 + Jana Rudnickiego – od s. Elżbiety Moczerko z rodziną
17.00 + Józefa Kosiorka
17.30 Cr. Małeckich, Fercho i Pankowskich
CZWARTEK (21.03)
08.30 W intencji Wojciecha
09.00 + Ks. Wojciecha Ździebłowskiego
PIĄTEK (22.03)
17.30 + Marię Zasimuk
18.00 DROGA KRZYŻOWA
18.30 + Czesława Kwiatkowskiego, cr. Boguckich
SOBOTA (23.03)
17.00 O szczęśliwe rozwiązanie Magdy
17.30 + Jana Rudnickiego – od brata Modesta z rodziną
18.00 + Zdzisława Mroza w13 r. śm., cr. Mrozów i Grzybów
NIEDZIELA III WIELKIEGO POSTU (24.03)
09.00 + Józefa, Natalię, Mariana, Apolinarego, Genowefę i Stefana Zalewskich
10.30 + Sławomira /19/, Józefę i Antoniego Pieklik
12.00 + Annę Marię Leszko i GORZKIE ŻALE
18.00 W 3-cie urodziny Krzysia
PONIEDZIAŁEK (25.03) ZWIASTOWANIE PAŃSKIE
09.00 + Marię, Irenę i Czesława Naperty
18.00 + Jana Rudnickiego – od p. Mirosławy Wyzińskiej z rodziną
WTOREK (26.03)
08.30 + Ks. Aleksandra Juszczuka
09.00 Za Parafian
ŚRODA (27.03)
17.00 + Wiesława Podgórskiego w 1 r. śm.
17.30 W 15-te urodziny Piotra
18.00 + Jana Rudnickiego – od p. Haliny Tratkiewicz z rodziną
CZWARTEK (28.03)
08.30 + Iwonę Kiełpińską – z ul. Kalinowej – 1
09.00 + Ewę Artecką – z pogrzebu
PIĄTEK (29.03)
17.30 + Andrzeja Rybitwa – od siostry Kazi z rodziną
18.00 DROGA KRZYŻOWA / + Krystynę Czmoch – od sąsiadów
SOBOTA (30.03)
17.00 W 12-te urodziny Zosi i 10-te Antka
17.30 O nawrócenie Rodziny
18.00 + Jana Rudnickiego – od sąsiadów
NIEDZIELA IV WIELKIEGO POSTU (31.03) ZMIANA CZASU  NA LETNI
09.00 + Witolda, Zofię, Stanisława, Romana Ścięgosz, cr. Sarnowskich
10.30 + Józefa Uljasza, cr. Uljaszów, Wójcików i Bogumiłów
12.00 W 23-cie urodziny Michała Więcha i GORZKIE ŻALE
18.00 + Teresę i Jana Zagańczyk
PONIEDZIAŁEK (01.04)
16.00 + Helenę Szwarc – z pogrzebu
16.30 Za Parafian
WTOREK (02.04)
16.00 + Iwonę Kiełpińską – od Kalinowej 2
16.30 + Mirosława Żółtowskiego /30/, Ewę Bytniewską, cr. Daleszyńskich, Ostaszów i Daniluk
ŚRODA (03.04)
17.00 + Irenę Majewską w 1 r. śm.
17.30 +Jana Rudnickego z ul. Falenickiej
18.00 + Andrzeja Rybitwa – od Rafała i Łukasza z rodziną
CZWARTEK (04.04)
08.30 W 20tą r. ślubu PP Aleksandry i Krzysztofa
09.00 Za Parafian
PIĄTEK (05.04) REKOLEKCJE
09.30 + Michała i Reginę Lisieckich
17.30 DROGA KRZYŻOWA
18.00 + Andrzeja Rybitwa – od Moniki
18.00 + Sylwestrę Skwara w 30 r. śm.
SOBOTA (06.04) REKOLEKCJE
09.00 RÓŻANIEC
09.30 Intencja Kółek Różańcowych
16.00 + Jana Rudnickiego – z ul. Falenickiej
18.00 + Andrzeja Rybitwa – od Ewy z rodziną
NIEDZIELA V WIELKIEGO POSTU (07.04)
09.00 + Stanisławę Eggert /1/, cr. Sałańskich i Skoczków
10.30 + Józefę i Władysława
12.00 Do Miłosierdzia Bożego i GORZKIE ŻALE
18.00 + Stefanię, Antoniego i Józefa Tylus