INTENCJE MSZALNE 20.04. – 05.05.2019r.

WIELKA  SOBOTA (20.04)
19.00 WIGILIA PASCHALNA / W 10 r. ślubu PP Anety i Marcina
NIEDZIELA  WIELKANOCNA (21.04)
06.00 REZUREKCJA Za PARAFIAN
10.30 + Annę Marię Leszko
12.00 + Jana Kralka w 1 r. śm.
NIE MA MSZY ŚW. O GODZ. 9.00 i 18.00
PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY (22.04)
09.00 + Marię Zasimuk
10.30 + WYPOMINKOWA
12.00 O Boże błogosławieństwo dla Rodziny
NIE MA MSZY ŚW. O GODZ. 18.00
WTOREK WIELKANOCNY (23.04)
08.30 W 18-te urodziny Julii
09.00 + Michalinę i Jana Naperty, Zofię i Stanisława Sędek
ŚRODA WIELKANOCNA (24.04)
17.00 + Jana Rudnickiego – z ul. Telimeny /1/
17.30 + Andrzeja Rybitwa – od Agnieszki i Piotra Woźniak
18.00 + W intencji Marii
CZWARTEK WIELKANOCNY (25.04)
08.30 + Anielę Kowalczyk
09.00 Za Parafian
PIĄTEK WIELKANOCNY (26.04)
17.00 + Stanisława Osiaka w 10 r. śm.
17.30 + Tadeusza i Agnieszkę Irenę Łysiak
18.00 + Marcina Rudnickiego
SOBOTA WIELKANOCNA (27.04)
15.00 Ślub PP Agnieszki i Krzysztofa
16.00 Ślub PP Sylwii i Bartosza
17.30 W 28-mą r. ślubu PP Danuty i Jacka
18.00 + Helenę i Stanisława Czub
NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA (28.04)
09.00 Przebłagalna za grzechy
10.30 +Marka i Ryszarda Kulików, Juliannę, Stanisława i Karola Cieniewskich
15.00 Do Miłosierdzia Bożego z KORONKĄ
18.00 + Ryszarda Ładno /6/, Zofię, Michała i Romana Gąsowskich
NIE MA MSZY ŚW. O GODZ. 12.00
PONIEDZIAŁEK (29.04)
08.30 + Ks. Jana Gryciuka
09.00  Za Parafian
WTOREK (30.04)
08.30 W 58-mą r. ślubu PP Haliny i Władysława Majorkiewicz i w r. ślubów ich Dzieci
09.00  W 10-te urodziny Jadzi
ŚRODA (01.05)
17.00 + Ewę Artecką – od rodziny Prokop i Bąk
17.30 W 14-tą r. ślubu PP Anny i Jakuba
18.00 MAJOWE / Helenę, Zygmunta i Lucjana Gochna
CZWARTEK (02.05)
17.30 + Ks. Jana Gastołka – Gregorianka – 1
18.00 MAJOWE / W 13-tą r. ślubu PP Agnieszki i Krzysztofa
PIĄTEK NMP, Królowej Polski (03.05)
09.00 + Mariannę i Jana Majorkiewicz, Józefę Wolską
10.30 + Wojciecha Skwita
12.00 + Ks. Jana Gastołka – Gregorianka – 2 i  MAJOWE
SOBOTA (04.05)
08.30 Intencja Kółek Różańcowych, Różaniec i MAJOWE
09.30 + Ks. Jana Gastołka – Gregorianka – 3
NIEDZIELA III WIELKANOCNA (05.05)
09.00 + Apolinarego i Mariana Zalewskich, Zofię Kubuj
10.30 + Zofię /6/ i Józefę Szot
12.00 + Ks. Jana Gastołka – Gregorianka – 4  MAJOWE
18.00 + Kazimierę, Jana i Stanisława Suchockich, Cecylię i Wojciecha Olszewskich