INTENCJE MSZALNE 26.05. – 09.06.2019r.

NIEDZIELA VI WIELKANOCNA (26.05) DZIEŃ MATKI
09.00 W intencji Ojczyzny
10.30 Za Parafian – modlitwy za Mamy
12.00 W intencji Mamy / MAJOWE
18.00 + Ks. Jana Gastołka – Gregorianka – 25
PONIEDZIAŁEK (27.05)
08.30 MAJOWE / + Ks. Jana Gastołka – Gregorianka – 26
09.15 + Mariana Sobola – z pogrzebu
WTOREK (28.05)
17.00 + Tadeusza Raka – z pogrzebu
17.30 + Ks. Jana Gastołka – Gregorianka – 27
18.00 MAJOWE / + Antoniego Zupka w 6 r. śmierci
ŚRODA (29.05)
17.00 + Stanisława Dmitruka
17.30 W intencji Rodziny i o łaskę wiary
18.00 MAJOWE / + Ks. Jana Gastołka – Gregorianka – 28
CZWARTEK (30.05)
17.00 + Bogdana Zalewskiego w 25 r. śm.
17.30 + Jana Rudnickiego – od Zdzisława z rodziną
18.00 MAJOWE / + Ks. Jana Gastołka – Gregorianka – 29
PIĄTEK (31.05)
17.00 + Ks. Jana Gastołka – Gregorianka – 30 – ostatnia
17.30 W 60-te urodziny Andrzeja
18.00 MAJOWE / + Zygmunta, Helenę i Łucjana Gochna
SOBOTA (01.06)
08.30 Intencja Kółek Różańcowych i RÓŻANIEC i Czerwcowe
09.30 + Genowefę Komorniczak – z pogrzebu
16.00 Ślub Małgorzaty i Pawła
NIEDZIELA WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE (02.06)
09.00 + Stanisława , Juliannę i zm. z Rodziny
10.30 + Juliannę Prószyńską w 2 r. śm.
12.00 Do Miłosierdzia Bożego / CZERWCOWE
18.00 W 5 r. śl. PP Agnieszki i Tomasza i 35-te urodziny Tomasza
PONIEDZIAŁEK (03.06)
08.30 + Leokadię i zm, z rodziny Malinowskich i Czerwcowe
09.10  W 50-teurodziny p. Adama Czermińskiego
WTOREK (04.06)
08.30 Według intencji Ofiarodawcy i Czerwcowe
09.00 Za Parafian
ŚRODA (05.06)
17.00 Dziękczynna Leokadii i Józefa
17.30 Czerwcowe / + Iwonę Kiełpińską – od Kalinowej – 4
18.00 + Jana Rudnickiego – od rodziny Kieliszków
CZWARTEK (06.06)
08.30 Dziękczynno-błagalna i Czerwcowe
PIĄTEK (07.06)
16.30 + Barbarę Krakus w 3 r. śm.
17.00 Adoracja Najśw. Sakramentu i okazja do spowiedzi
18.00 + Edwarda Zająca i Jana Lisa i Czerwcowe
SOBOTA (08.06)
17.00 + Marię Jarzymowską w 5 r. śm.
17.30 Czerwcowe / + Stefanię, Augustyna, Janusza i Edmunda
18.00 W 25-tą r. ślubu Ewy i Adama Rybitwa
NIEDZIELA ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO (09.06)
09.00 + Janinę Walaszek, Jana i Annę Rek
10.30 Dziękczynna
12.00 + Łucjana, Helenę i Zygmunta Gochna / CZERWCOWE
18.00 + Mariana i Halinę Majewskich, Tadeusza Maślankiewicz