INTENCJE MSZALNE 25.06. – 04.08.2019r.

WTOREK (25.06)
08.30 W pewnej intencji i Czerwcowe
09.10 Za Parafian
ŚRODA (26.06)
17.30 Czerwcowe / + Pawła i Janinę Frączkowskich, cr. Gajda
18.00 + Tadeusza Jakubaszka w 1 r. śm.
CZWARTEK (27.06)
18.00 Za Parafian / Czerwcowe, Poświęcenie wianków
PIĄTEK (28.06) Najśw. Serca Pana Jezusa , Nie ma postu
17.00 Dziękczynna za otrzymane łaski
17.30 Czerwcowe / + Pawła Banaszczyka
18.00 + Stanisława Poniatowskiego w 19 r. śm.
SOBOTA (29.06) Świętych Apostołów Piotra i Pawła
09.00 + Iwonę Kiełpińską – od zespołu Alex i Babki i Czerwcowe
12.00 + Piotra Brodowicza w 8 r. śm.
18.00 Dziękczynna za łaski otrzymane w roku szkolnym
NIEDZIELA XIII ZWYKŁA (30.06)
09.00 + Mariannę /24 / i Klemensa Jakubaszek
10.30 + Magdalenę / 23 / i Aleksandra Szachowicz
12.00 + Jana, Wojciecha i Stefanię Skwit / CZERWCOWE
18.00 + Jerzego Mazurkiewicza w 8 r. śm.
PONIEDZIAŁEK (01.07)
08.30 + Leszka Okonia – Gregorianka – 1
WTOREK (02.07)
08.30 + Leszka Okonia – Gregorianka – 2
09.00 Za Parafian
ŚRODA (03.07)
17.00 + Ewę Artecką
17.30 + Leszka Okonia – Gregorianka – 3
18.00 + Konstantego, Karolinę i Andrzeja
CZWARTEK (04.07)
08.30 + Leszka Okonia – Gregorianka – 4
09.00 W 17-te urodziny Magdy i 4-te Helenki
PIĄTEK (05.07) Św. Marii Goretti
16.30 + Leszka Okonia – Gregorianka – 5
17.00 Adoracja Najśw. Sakramentu i okazja do spowiedzi
18.00 O Boże bł. i zdrowie dla Oli i dla rodziny
SOBOTA (06.07)
08.30 Intencja Kółek Różańcowych i RÓŻANIEC
09.40 + Leszka Okonia – Gregorianka – 6
NIEDZIELA XIV ZWYKŁA (07.07)
09.00 + Jana i Janinę Witkowskich, Jadwigę, Józefa i Agnieszkę Radziszewskich
10.30 + Leona, Janinę i Włodzimierza Wojciechowskich
12.00 Do Miłosierdzia Bożego i KORONKA
18.00 + Leszka Okonia – Gregorianka – 7
PONIEDZIAŁEK (08.07)
08.30 + Za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące
09.00 + Leszka Okonia – Gregorianka – 8
WTOREK (09.07)
08.30 + Leszka Okonia – Gregorianka – 9
09.00 + Kazimierza Kowalika /3/, Elżbietę i Janusza Mataszek, Krystynę Ługowską, Juliannę i Józefa Kowalik
ŚRODA (10.07)
17.00 + Leszka Okonia – Gregorianka – 10
17.30 + Jadwigę Kaczorek – 10 r. śm.
18.00 + Halinę / 3 / i Ryszarda / 1 / Bigus
CZWARTEK (11.07)
08.30 + Zbigniewa Chrząszcza w 31 r. śm.
09.00 + Leszka Okonia – Gregorianka – 11
PIĄTEK (12.07)
17.00 + Michalinę i Jana Naperty, Zofię i Stanisława Sędek
17.30 + Leszka Okonia – Gregorianka – 12
18.00 + Henryka Tomasika, cr. Tomasików i Rybitwa
SOBOTA (13.07)
17.00 + Leszka Okonia – Gregorianka – 13
17.30 + Bolesława /20 / i Ludwiki /10 / Zając
18.00 Różaniec Fatimski
NIEDZIELA XV ZWYKŁA (14.07)
09.00 + Henryka Korda
10.30 + Genowefę, Tadeusza i cr. Rudnickich
12.00 W 61-sze urodziny Henryka
18.00 + Leszka Okonia – Gregorianka – 14
PONIEDZIAŁEK (15.07)
08.30 + Leszka Okonia – Gregorianka – 15
WTOREK (16.07)
08.30 + Leszka Okonia – Gregorianka – 16
09.00 Za Parafian
ŚRODA (17.07)
17.00 Dziękczynna
17.30 + Czesława Kwiatkowskiego, cr. Boguckich i Kwiatkowskich
18.00 + Leszka Okonia – Gregorianka – 17
CZWARTEK (18.07)
08.30 + Leszka Okonia – Gregorianka – 18
09.00 + Irenę i Tadeusza Łysiak, Tadeusza Morzy
PIĄTEK (19.07)
17.00 + Leszka Okonia – Gregorianka – 19
17.30 + Władysławę Zupka w 1 r. śm.
18.00 + Marię Zasimuk
SOBOTA (20.07)
17.00 + WYPOMINKOWA
17.30 + Jana i Jadwigę Twarowskich
18.00 + Leszka Okonia – Gregorianka – 20
NIEDZIELA XVI ZWYKŁA (21.07)
09.00 + Helenę, Mariana, Lucynę i Franciszka Przybylskich
10.30 W 4-te urodziny Kubusia
12.00 + Leszka Okonia – Gregorianka – 21
18.00 + Krzysztofa Górczyńskiego
PONIEDZIAŁEK (22.07)
08.30 + Jacka, Rafała, Joannę, Helenę, Barbarę, Marię, Jana, Józefa
09.00 + Leszka Okonia – Gregorianka – 22
WTOREK (23.07)
08.30 + Leszka Okonia – Gregorianka – 23
09.00 Za Parafian
ŚRODA (24.07)
17.00 Dziękczynna w 62-gie urodziny
17.30 + Leszka Okonia – Gregorianka – 24
18.00 + Pawła Banaszczyka w 5 m. od śm.
CZWARTEK (25.07)
08.30 W intencji Krzysztofa i Anny
09.00 + Leszka Okonia – Gregorianka – 25
PIĄTEK (26.07)
17.00 + Leszka Okonia – Gregorianka – 26
17.30 W 4-te urodziny Zosi
18.00 + Halinę i Marka Wójcickich
SOBOTA (27.07)
17.00 + Leszka Okonia – Gregorianka – 27
17.30 + Antoniego, Halinę, Jana i Irenę
18.00 + Jana i Barbarę Matuszewskich
NIEDZIELA XVII ZWYKŁA (28.07)
09.00 + Ewę, Juliannę i Stanisława Długaszek
10.30 + Annę Marię Leszko
12.00 + Leszka Okonia – Gregorianka – 28
18.00 rez.
PONIEDZIAŁEK (29.07)
08.30 W 5-tą r. ślubu PP Weroniki i Karola
09.00 + Leszka Okonia – Gregorianka – 29
WTOREK (30.07)
08.30 + Leszka Okonia – Gregorianka – 30 – ostatnia
09.00 Za Parafian
ŚRODA (31.07)
17.00 + Zofię Kasperską – od Teresy Sągol z rodziną
17.30 Dziękczynna za 30 lat pracy społecznej dla dobra mieszkańców Osiedla Aleksandrów w latach 1980 – 2019
18.00 W 8-mą r. ślubu PP Ewy i Pawła Moczerko
CZWARTEK (01.08)
08.30 + Za zmarłych z rodzin Anny i Tadeusza i o Boże bł. dla żyjących
09.00  + Za Poległych w Powstaniu Warszawskim
PIĄTEK (02.08)
16.30 + Antoninę Mikołajczak – Gregorianka – 1
17.00 Adoracja Najśw. Sakramentu i okazja do spowiedzi
18.00 + Mieczysława Ziemińskiego w 2 r. śm.
SOBOTA (03.08)
08.30 Intencja Kółek Różańcowych i RÓŻANIEC
09.40 + Antoninę Mikołajczak – Gregorianka – 2
NIEDZIELA XVIII ZWYKŁA (04.09)
09.00 + Antoninę Mikołajczak – Gregorianka – 3
10.30 W 40-tą r. ślubu PP Jolanty i Henryka
12.00 Do Miłosierdzia Bożego i KORONKA
18.00 + Mieczysława Kowalczyka w 9 r. śm.