XIII NIEDZIELA ZWYKŁA 30.06.2019

Podobny obraz
Zapowiedzi nr 2
W czasie wakacji i urlopów nie zapominajmy o świętowaniu Dnia Pańskiego. Niech na trasach wakacyjnych nie zabraknie świątyń. Tam na spotkanie z nami czeka Zbawiciel – Jezus Chrystus. Zwróćmy uwagę na nasz ubiór w kościele, niech to będzie strój godny tego miejsca.
Dziś po Mszy Św. o godz. 12:00 ostatnie nabożeństwo czerwcowe.
W środę  o godz. 16:30 Różaniec o nawrócenie zatwardziałych grzeszników.
Zachęcam do czytania książek i prasy katolickiej. Szczególnie polecam ostatni nr tygodnika „Idziemy”, który jest na stoliku pod chórem.
W tym tygodniu przypada pierwszy pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca.
W piątek adoracja Najśw. Sakramentu i okazja do spowiedzi  od godz. 17:00.
W sobotę o godz. 8:30 Msza Św. Kółek Różańcowych i różaniec.
Składam serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na podjazd do naszego kościoła.
Wszystkim wyjeżdżającym na urlopy, letnie obozy, kolonie życzę udanego, radosnego wypoczynku.
Wszystkim parafianom i przyjaciołom naszego kościoła, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny bądź urodziny składam najlepsze życzenia i zapewniam o modlitwie polecając ich opiece naszych Patronów.
Dziękuję za wczorajsze porządki w kościele Paniom z ul. Jasnoty, teraz proszę o pomoc ul. Choinkową. Dziękuję PP Stanisławie i Klaudii Korda za prowadzenie bielanek i środowe porządki w kościele.
W piątek odeszła nagle do wieczności śp. Genowefa Frączyk, 83 z ul. Złotej  Jesieni 2. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…