XIV Niedziela Zwykła – 07.07.2019r.

Podobny obraz

Nie lękajcie się!
Otwórzcie, otwórzcie na oścież drzwi Chrystusowi!
Jan Paweł II

W czasie wakacji i urlopów nie zapominajmy o świętowaniu dnia Pańskiego. Niech na trasach wakacyjnych wędrówek nie zabraknie świątyń. W każdej z nich na spotkanie z nami czeka Zbawiciel – Jezus Chrystus. Pamiętajmy, aby nasze zachowanie w czasie ich zwiedzania było nacechowane powagą i należną czcią dla Pana Boga obecnego w Najświętszym Sakramencie. Pamiętajmy o godnym stroju, o ciszy i choćby krótkiej modlitwie uwielbienia.

Jutro – wspomnienie św. Jana z Dukli, prezbitera.
W czwartek –wspomnienie świętego Benedykta.
W piątek – wspomnienie św. Brunona.

Zapraszam wszystkich czcicieli Matki Bożej Fatimskiej, w sobotę na godz. 18:00 na trzecie w tym roku Nabożeństwo Fatimskie z procesją wokół kościoła jeżeli pogoda dopisze.

Na czas wypoczynku polecam prasę katolicką. ” IDZIEMY ” pod chórem.

Składam serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na podjazd do naszego kościoła.
Wszystkim wyjeżdżającym na urlopy, letnie obozy, kolonie życzę udanego, radosnego wypoczynku.
Wszystkim parafianom i przyjaciołom naszego kościoła, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny bądź urodziny życzę obfitości łask Bożych i opieki Matki Bożej.
Dziękuję za wczorajsze porządki w kościele Osobom z ul. Choinkowej, teraz proszę o pomoc ul. Przełęczy.