INTENCJE MSZALNE 18.07. – 01.09.2019r.

CZWARTEK (18.07)
08.30 + Antoninę  – Gregorianka – 18
09.00 + Irenę i Tadeusza Łysiak, Tadeusza Morzy
PIĄTEK (19.07)
17.00 + Antoninę  – Gregorianka – 19
17.30 + Władysławę Zupka w 1 r. śm.
18.00 + Marię Zasimuk
SOBOTA (20.07)
17.00 +Antoninę  – Gregorianka – 20
17.30 + Jana i Jadwigę Twarowskich
18.00 + WYPOMINKOWA
NIEDZIELA XVI ZWYKŁA (21.07)
09.00 + Helenę, Mariana, Lucynę i Franciszka Przybylskich
10.30 W 4-te urodziny Kubusia
12.00 + Antoninę  – Gregorianka – 21
18.00 + Krzysztofa Górczyńskiego
PONIEDZIAŁEK (22.07)
08.30 + Jacka, Rafała, Joannę, Helenę, Barbarę, Marię, Jana, Józefa, Alicję
09.00 + Antoninę  – Gregorianka – 22
WTOREK (23.07)
08.30 + Antoninę  – Gregorianka – 23
09.00 Za Parafian
ŚRODA (24.07)
16.30   RÓŻANIEC
17.00 + Antoninę  – Gregorianka – 24
17.30 Dziękczynna
18.00 + Pawła Banaszczyka w 5 m. od śm.
CZWARTEK (25.07)
08.30  Dantis
09.00 + Antoninę  – Gregorianka – 25
PIĄTEK (26.07)
17.00 + Antoninę  – Gregorianka – 26
17.30 W 4-te urodziny Zosi
18.00 + Halinę i Marka Wójcickich
SOBOTA (27.07)
17.00 + Antoninę – Gregorianka – 27
17.30 + Antoniego, Halinę, Jana i Irenę
18.00 + Jana i Barbarę Matuszewskich
NIEDZIELA XVII ZWYKŁA (28.07)
09.00 + Ewę, Juliannę i Stanisława Długaszek
10.30 + Annę Marię Leszko
12.00 + Antoninę  – Gregorianka – 28
18.00  W intencji Anny i Magdy
PONIEDZIAŁEK (29.07)
08.30 + Annę i Błażeja, Hannę i Sylwestra
09.00 + Antoninę  – Gregorianka – 29
WTOREK (30.07)
08.30 + Antoninę Mikołajczak – Gregorianka – 30 – ostatnia
09.00 Za Parafian
ŚRODA (31.07)
16.30   RÓŻANIEC
17.00 + Zofię Kasperską – od Teresy Sągol z rodziną
17.30 Dziękczynna za 30 lat pracy społecznej dla dobra mieszkańców Osiedla Aleksandrów w latach 1980 – 2019
18.00 W 8-mą r. ślubu PP Ewy i Pawła Moczerko
CZWARTEK (01.08)
08.30 + Za zmarłych z rodzin Anny i Tadeusza i o Boże bł. dla żyjących
09.00  + Leszka Okonia – Gregorianka – 1
PIĄTEK (02.08)
16.00 + Leszka Okonia – Gregorianka – 2
16.30    W intencji Krzysztofa i Anny
17.00 Adoracja Najśw. Sakramentu i okazja do spowiedzi
18.00 + Mieczysława Ziemińskiego w 2 r. śm.
SOBOTA (03.08)
08.30 Intencja Kółek Różańcowych i RÓŻANIEC
10.00 + Leszka Okonia – Gregorianka – 3
NIEDZIELA XVIII ZWYKŁA (04.08)
09.00 + Leszka Okonia – Gregorianka – 4
10.30 W 40-tą r. ślubu PP Jolanty i Henryka
12.00 Do Miłosierdzia Bożego i KORONKA
18.00 + Mieczysława Kowalczyka w 9 r. śm.
PONIEDZIAŁEK (05.08)
08.30 W 6-tą r. ślubu PP Weroniki i Karola
09.00 + Leszka Okonia – Gregorianka – 5
WTOREK (06.08) Przemienienie Pańskie
09.00 + Leszka Okonia – Gregorianka – 6
17.30 + Mirosławę Ditmar – z pogrzebu
18.00 + Józefa Wojciechowskiego w 5 r. śm. i zm z rodziny
ŚRODA (07.08)
16.30 Omawiamy RÓŻANIEC
17.00 + Jadwigę i Michała Krawczyków, Mariannę, Tomasza i Małgorzatę
17.30 + Zofię Kasperską – od Krzysztofa Kasperskiego z rodziną
18.00 + Leszka Okonia – Gregorianka – 7
CZWARTEK (08.08)
08.30 Za Parafian
09.00 + Leszka Okonia – Gregorianka – 9
PIĄTEK (09.08)
17.00 W intencji Ofiarodawców i Wykonawców nowej Kapliczki przy Nap. Bonaparte
17.30 + Genowefę Komorniczak – od Bogdana i rodz. Maciejewskich
18.00 + Leszka Okonia – Gregorianka – 10
SOBOTA (10.08)
16.00 Ślub H. Maciejewska – Z. Drożdżyński
17.00 + Leszka Okonia – Gregorianka – 10
17.30 dantis
18.00 W intencji Bogu wiadomej
NIEDZIELA XIX ZWYKŁA (11.08)
09.00 + Helenę i Ireneusza Wysockich, cr. Wysockich, Lachowiczów, Arkadiusza Jurskiego
10.30 + Zofię Kolanowską i Juliannę Bzymek
12.00 + Leona, Janinę i Włodzimierza Wojciechowskich
18.00 + Leszka Okonia – Gregorianka – 11
PONIEDZIAŁEK (12.08)
08.30 + Za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące
09.00 + Leszka Okonia – Gregorianka – 12
WTOREK (13.08)
17.30 + Leszka Okonia – Gregorianka – 13
18.00 + Henryka Tomasika, cr. Tomasików i Rybitwa, Różaniec Fatimski
ŚRODA (14.08) Św. Maksymiliana Marii Kolbego
17.00 + Leszka Okonia – Gregorianka – 14
17.30 + Zofię Kasperską – od Barbary Zinko z rodziną
18.00 W intencji Izabeli Duda
CZWARTEK (15.08) Wniebowzięcie NMP
09.00 + Magdalenę Szulc w 1 r. śm.
10.30 + Sabinę, Marię, Tadeusza i Mirosława Szychowskich
12.00 + Leszka Okonia – Gregorianka – 15
PIĄTEK (16.08)
17.00 + Marię Pokój – od Ewy i Jacka Tyczka z synami
17.30 + Genowefę Frączyk – od uczestników pogrzebu
18.00 + Leszka Okonia – Gregorianka – 16
SOBOTA (17.08)
17.00 + Leszka Okonia – Gregorianka – 17
17.30 O Boże błog. W rodzinie Tukendorf i Smaga
18.00 + Józefa Kosiorka – w 31 r. śm.
NIEDZIELA XX ZWYKŁA (18.08)
09.00 + Leszka Okonia – Gregorianka – 18
10.30 + Józefa, Mariannę i Elżbietę Dawidziuk
12.00 + WYPOMINKOWA
18.00 Dzięk- bł. w intencji dzieci, wnuków i prawnuków
PONIEDZIAŁEK (19.08)
08.30 Za Parafian
09.00 + Leszka Okonia – Gregorianka – 19
WTOREK (20.08) Św. Bernarda
08.30 W 60-te urodziny Krzysztofa
09.00 + Leszka Okonia – Gregorianka – 20
ŚRODA (21.08) Św. Piusa X
16.30 Odmawiamy RÓŻANIEC
17.00 + Mirosławę Ditmar – z pogrzebu
17.30 + Leszka Okonia – Gregorianka – 21
18.00 + Bernardyne Kowalczyk w 4 r. śm.
CZWARTEK (22.08) Najświętszej Maryi Panny Królowej
08.30 Dziękczynna
09.00 + Leszka Okonia – Gregorianka – 22
PIĄTEK (23.08) Św. Róży z Limy
17.00 + Genowefę Frączyk – za udział w Margaritce
17.30 + Leszka Okonia – Gregorianka – 23
18.00 Dziękczynna za pomyślne zakończenie budowy drogi
SOBOTA (24.08)Św. Bartłomieja Apostoła
16.00 Ślub Marta – David
17.30 + Antoniego Jaroszuka w 10 r. śm.
18.00 + Leszka Okonia – Gregorianka – 24
NIEDZIELA XX ZWYKŁA (25.08)
09.00 + Marię Zasimuk
10.30 + Annę Marię Leszko
12.00 + Leszka Okonia – Gregorianka – 25
18.00 + Zofię, Stanisława, Witolda i Romana Ścięgosz, cr. Sarnowskich

PONIEDZIAŁEK (26.08)Najś. Maryi Panny Częstochowskiej
09.00 W 80-te urodziny p. Bogumiły
17.30 W 47-mą r. ślubu PP Wiesławy i Jana Przonek
18.00 + Leszka Okonia – Gregorianka – 26
WTOREK (27.08) Św. Moniki
08.30 W intencji Leokadii i Józefa
09.00 + Leszka Okonia – Gregorianka – 27
ŚRODA (28.08) Św. Augustyna
16.30 Odmawiamy RÓŻANIEC
17.00 + Marię Pokój – od siostrzeńca Tomasza z rodziną
17.30 + Leszka Okonia – Gregorianka – 28
18.00 W int. Mieszkańców ul. Zagórzańskiej i Ofiarodawców ołtarza
CZWARTEK (29.08) Męczeństwo św. Jana Chrzciciela
08.30 Za Parafian
09.00 + Leszka Okonia – Gregorianka – 29
PIĄTEK (30.08)
17.00 Za Parafian
17.30 + Genowefę Frączyk – od Kółka Różańcowego – 1
18.00 + Leszka Okonia – Gregorianka – 30 – ostatnia
SOBOTA (31.08)
17.30 + Antoninę Mikołajczak w 49 r. śm.
18.00 + Mariannę /7/ i Emiliana /17/ cr. Szczęśniaków, Krawczyków, Baranów i Zadrożnych
NIEDZIELA XXII ZWYKŁA (01.09)
09.00 + Józefę, Aleksandra, Juliannę, Stanisława i zm. z Rodziny
10.30 + Antoniego /19/, Józefę i Sławomira Pieklik
12.00 Do Miłosierdzia Bożego i KORONKA
18.00 W intencji Dzieci Komunijnych z dnia 19.05.2019r.