INTENCJE MSZALNE 24.08. – 06.10.2019r.

SOBOTA (24.08)Św. Bartłomieja Apostoła
16.00 Ślub Marta – David
17.30 + Antoniego Jaroszuka w 10 r. śm.
18.00 + Leszka Okonia – Gregorianka – 24
NIEDZIELA XXI ZWYKŁA (25.08)
09.00 + Marię Zasimuk
10.30 + Annę Marię Leszko
12.00 + Leszka Okonia – Gregorianka – 25
18.00 + Zofię, Stanisława, Witolda i Romana Ścięgosz, cr. Sarnowskich
PONIEDZIAŁEK (26.08)Najś. Maryi Panny Częstochowskiej
09.00 W 80-te urodziny p. Bogumiły
17.30 W 47-mą r. ślubu PP Wiesławy i Jana Przonek
18.00 + Leszka Okonia – Gregorianka – 26
WTOREK (27.08) Św. Moniki
08.30 W intencji Leokadii i Józefa / z okazji Urodzin /.
09.00 + Leszka Okonia – Gregorianka – 27
ŚRODA (28.08) Św. Augustyna
16.30 Odmawiamy RÓŻANIEC
17.00 + Marię Pokój – od siostrzeńca Tomasza z rodziną
17.30 + Leszka Okonia – Gregorianka – 28
18.00 W int. Mieszkańców ul. Zagórzańskiej i Ofiarodawców ołtarza
CZWARTEK (29.08) Męczeństwo św. Jana Chrzciciela
08.30 Za Parafian
09.00 + Leszka Okonia – Gregorianka – 29
PIĄTEK (30.08)
17.30 + Genowefę Frączyk – od Kółka Różańcowego – 1
18.00 + Leszka Okonia – Gregorianka – 30 – ostatnia
SOBOTA (31.08)
17.00 + Antoninę Mikołajczak w 49 r. śm.
17.30 + Wacława Chojnackiego – z pogrzebu
18.00 + Mariannę /7/ i Emiliana /17/ cr. Szczęśniaków, Krawczyków, Baranów i Zadrożnych
NIEDZIELA XXII ZWYKŁA (01.09)
09.00 + Józefę, Aleksandra, Juliannę, Stanisława i zm. z Rodziny
10.30 + Antoniego /19/, Józefę i Sławomira Pieklik
12.00 Do Miłosierdzia Bożego i KORONKA
18.00 W intencji Dzieci Komunijnych z dnia 19.05.2019r.
PONIEDZIAŁEK (02.09)
08.30 + Za Poległych w czasie II Wojny Światowej
09.00 Za Parafian
WTOREK (03.09)
17.30 + Czesława, Czesławę i cr. Zaremba, za dusze czyśćcowe
18.00 + Marię Pokój – od brata Piotra
ŚRODA (04.09)
17.00 Odmawiamy RÓŻANIEC
17.30 + Genowefę Komorniczak – od wnucząt
18.00 W 20-tą r. ślubu PP Aleksandry i Karola
CZWARTEK (05.09)
08.30 O Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Anny w 55-te urodziny
09.00 O łaskę zdrowia i potrzebne łaski dla Małgorzaty
PIĄTEK (06.09)
16.30 + Ewę Bytniewską w 1 r. śm.
17.00 Wystawienie Najśw. Sakramentu i okazja do spowiedzi
18.00 + Bronisławę i Edwarda Paśnik
SOBOTA (07.09)
08.30 Intencja Kółek Różańcowych i RÓŻANIEC
09.45 + Genowefę Frączyk – od Kółka Różańcowego – 2
NIEDZIELA XXIII ZWYKŁA (08.09)
09.00 + Józefa, Natalię, Mariana, Apolinarego, Genowefę i Stefana Zalewskich
10.30 + Magdalenę i Aleksandra / 21 r. śm. / Szachowicz
12.00 + Piotra / 31 r. śm. / i zm. z rodz. Trzeciaków
18.00 + Józefa i zm. z rodz. Adamoić
PONIEDZIAŁEK (09.09)
08.30 + Za dusze w czyśćcu cierpiące
09.00 W 19-tą r. ślubu PP Katarzyny i Dymitra Hirsch
WTOREK (10.09)
08.30 + Joannę, Bronisławę, Marię i Jacka
09.00 + Annę Szarnas – od uczestników pogrzebu
ŚRODA (11.09)
17.00 Odmawiamy RÓŻANIEC
17.30 + Józefa Marcheluka, cr. Marcheluków, Paców, Wilczewskich
18.00 W 80-te urodziny Kazimierza
CZWARTEK (12.09)
08.30 + Ks. Kazimierza Orzechowskiego
09.00 + Tadeusza Kosakiewicza
PIĄTEK (13.09)
17.00 + Moczerków, Rudnicków i Melaków
17.30 Różaniec Fatimski
18.00 + Stanisława Gruszczyńskiego, Zofię, Aleksandra, cr. Rybitwa
SOBOTA (14.09) Podwyższenie Krzyża Świętego
17.00 W 25-tą r. ślubu PP Elżbiety i Tomasza Aleksandrowicz i w 18-te urodziny Filipa i Mateusza
18.00 + Wandę Jaroszuk w 20 r. śm.
NIEDZIELA XXIV ZWYKŁA (15.09)
09.00 + Janinę i Jana Witkowskich, Jadwigę, Józefa i Agnieszkę Radziszewskich
10.30 + Henryka Tomasika, cr. Tomasików i Rybitwa
12.00 + WYPOMINKOWA
18.00 + Mariannę Rybitwa w 1 r. śm.
PONIEDZIAŁEK (16.09)
08.30 + Ks. Wojciecha Zdziebłowskiego
09.00 Za Parafian
WTOREK (17.09)
08.30 W pewnej intencji
09.00 + Michała Trzcińskiego – z pogrzebu
ŚRODA (18.09) Św. Stanisława Kostki
16.30 Odmawiamy RÓŻANIEC
17.00 + Genowefę Frączyk – od Faustinum
17.30 + Genowefę Komorniczak – od córki Renaty
18.00 + Tadeusza Jesiotra w 1 r. śm.
CZWARTEK (19.09) Św. Januarego
08.00 W intencji Wojciecha
09.00 W 80-tą r. BITWY POD FALENICĄ
PIĄTEK (20.09)
17.00 + Marię Pokój – od siostry Krystyny z rodziną
17.30 + Ks. Mariana, Michała, Helenę, Marcina, Jana Fronczuka
18.00 + Janinę i Józefa Zalewskich, Lucynę Gąsowską
SOBOTA (21.09) Św. Mateusza
17.00 + Genowefę Frączyk – od Kółek Różańcowych – 1
17.30 + Jana Gładysza
18.00 + Marię Pokój – od siostry Zofii
NIEDZIELA XXV ZWYKŁA (22.09)
09.00 + Genowefę, Jana i Mieczysława Wilk
10.30 + Annę Marię Leszko
12.00 + Marię Zasimuk
18.00 O Boże błogosł. dla Antosia, Zosi, Weroniki, Kingi i Karola
PONIEDZIAŁEK (23.09) św. Ojca Pio
08.30 + Ks. Jana Gryciuka
WTOREK (24.09)
08.30 Za Parafian
09.00 + Stanisława /2/, Helenę, Stanisława i Adama Mączyńskich, Natalię i Władysława Bieleckich
ŚRODA (25.09) Bł. Wladysława z Gielniowa
17.00 Odmawiamy RÓŻANIEC
17.30 + Marię Pokój – od chrześniaczki Ewy
18.00 W 18-te urodziny Weroniki
CZWARTEK (26.09)
08.00 Według intencji Ofiarodawcy
PIĄTEK (27.09) św. Wincentego a Paulo
17.30 + Marię Pokój – od rodziny Tyczka z Nowej Dęby
18.00 + Genowefę Frączyk – od Kółek Różańcowych – 2
SOBOTA (28.09) Św. Wacława
17.00 + Marię Pokój – od siostry Małgorzaty z rodziną
17.30 + Wacława Łukasika, jego Rodziców i za Mariannę
18.00 W 90-te urodziny Pani Krystyny Kwiatkowskiej
NIEDZIELA XXVI ZWYKŁA (29.09)
09.00 + Marcina Rudnickiego w 2 r. śm.
10.30 + Apolinarego Rybitwa w 23 r. śm.
12.00 W 62-gie urodziny Jolanty
18.00 + Czesława Salamonika w 17 r. śm.
PONIEDZIAŁEK (30.09) św. Hieronima
08.30 Za Parafian
WTOREK (01.10) św. Teresy od Dzieciątka Jezus
17.00 + Genowefę Frączyk – od Kółek Różańcowych – 3
17.30 Różaniec
ŚRODA (02.10)Świętych Aniołów Stróżów
17.00 + Genowefę Frączyk – od p. Stanisławy Studzińskiej i p. Ryszarda Sasińskiego
17.30 Różaniec
CZWARTEK (03.10)
17.00 + Annę, Lucynę, Wiesławę, Leokadię, cr. Oszczędłowicz, Jana Ładno
17.30 Różaniec
PIĄTEK (04.10) św. Franciszka z Asyżu
17.00 Adoracja Najśw. Sakramentu i okazja do spowiedzi i Różaniec
18.00 W 75-te urodziny p. Wiesławy Nojszewskiej
SOBOTA (05.09) Św. Faustyny Kowalskiej
08.30 Intencja Kółek Różańcowych i RÓŻANIEC
NIEDZIELA XXVII ZWYKŁA (06.10)
09.00 + Stanisławę Eggert, Stanisława Sałańskiego, cr Sałańskich i Skoczków
10.30 W 18-te urodziny Weroniki Salwa
12.00 Do Miłosierdzia Bożego i KORONKA
18.00 W 10-te urodziny Michała