XXIII – Niedziela Zwykła 08.09.2019r.

„ Nie wstydźcie się krzyża.
Starajcie się, na co dzień podejmować krzyż”.
Jan Paweł II.
Dzisiaj taca na nasze Seminarium Duchowne.
Dzisiaj na każdej Mszy świętej poświęcenie tornistrów z książkami i innymi przyborami szkolnymi. Niech wszystkim dzieciom idącym do szkoły zawsze towarzyszy nasza modlitwa i błogosławieństwo.
Za tydzień w niedzielę 15 września po Mszy Św. o godz. 12:00 spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Św. i ich rodziców. I Komunia Św. w naszej parafii planowana jest 17 maja 2020.

W czwartek przypada wspomnienie Najświętszego Imienia Maryi.
Zapraszam wszystkich Parafian czcicieli Matki Bożej Fatimskiej, w piątek na godz. 17:30 na piąte w tym roku Nabożeństwo Fatimskie.
W sobotę Święto Podwyższenia Krzyża Świętego.

W TYM ROKU 14 WRZEŚNIA ORGANIZOWANA JEST OGÓLNOPOLSKA AKCJA POLSKA POD KRZYŻEM. W NASZEJ PARAFII:

Godz. 15.00- przy Krzyżu obok Groty Koronka do Miłosierdzia Bożego i oddanie czci Krzyżowi.

Od godz. 15.25 w kościele wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja w ciszy

GODZ. 16.00- MSZA ŚWIĘTA WYNAGRADZAJĄCA ZA WSZYSTKIE ZNIEWAŻANIA MIEJSC ŚWIĘTYCH I AKT ODDANIA SIĘ CHRYSTUSOWI KRÓLOWI.

Składam serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary złożone na podjazd  i potrzeby kościoła.. Wszystkich ofiarodawców polecamy Panu Bogu podczas codziennych modlitw w kościele. Wszystkim parafianom i przyjaciołom naszego kościoła, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny bądź urodziny składam najlepsze życzenia i zapewniam o modlitwie polecając ich opiece Patronów.
Dziękuję za wczorajsze porządki w kościele Paniom z ul. Złotej Jesieni /od Zagórzańskiej do ks. Szulczyka /. Teraz proszę o pomoc ul. Sadową.