INTENCJE MSZALNE 16.09. – 06.10.2019r.

PONIEDZIAŁEK (16.09)
08.30 O łaskę zdrowia
09.00 Za Parafian
WTOREK (17.09)
17.30 + Stanisława i Bronisławę Krakus
18.00 + Michała Trzcińskiego – z pogrzebu
ŚRODA (18.09) Św. Stanisława Kostki
16.30 Odmawiamy RÓŻANIEC
17.00 + Genowefę Frączyk – od Faustinum
17.30 + Genowefę Komorniczak – od córki Renaty
18.00 + Tadeusza Jesiotra w 1 r. śm.
CZWARTEK (19.09) Św. Januarego
08.00  Za Parafian
09.00 W 80-tą r. BITWY POD FALENICĄ
PIĄTEK (20.09)
17.00 + Marię Pokój – od siostry Krystyny z rodziną
17.30 + Ks. Mariana, Michała, Helenę, Marcina, Jana Fronczuka
18.00 + Janinę i Józefa Zalewskich, Lucynę Gąsowską
SOBOTA (21.09) Św. Mateusza
17.00 + Genowefę Frączyk – od Kółek Różańcowych – 1
17.30 + Jana Gładysza
18.00 + Marię Pokój – od siostry Zofii
NIEDZIELA XXV ZWYKŁA (22.09)
09.00 + Genowefę, Jana i Mieczysława Wilk
10.30 + Annę Marię Leszko
12.00 + Marię Zasimuk
18.00 O Boże błogosł. dla Antosia, Zosi, Weroniki, Kingi i Karola
PONIEDZIAŁEK (23.09) św. Ojca Pio
08.30 + Ks. Jana Gryciuka
WTOREK (24.09)
08.30 Za Parafian
09.00 + Stanisława /2/, Helenę, Stanisława i Adama Mączyńskich, Natalię i Władysława Bieleckich
ŚRODA (25.09) Bł. Wladysława z Gielniowa
16.30 Odmawiamy RÓŻANIEC
17.00 + Janusza Szczepańskiego – z pogrzebu
17.30 + Marię Pokój – od chrześniaczki Ewy
18.00 W 18-te urodziny Weroniki
CZWARTEK (26.09)
08.30 + Ryszardę i Zbigniewa Oleba
PIĄTEK (27.09) św. Wincentego a Paulo
17.00 + Wacławę Górczyńską – z pogrzebu
17.30 + Marię Pokój – od rodziny Tyczka z Nowej Dęby
18.00 + Genowefę Frączyk – od Kółek Różańcowych – 2
SOBOTA (28.09) Św. Wacława
17.00 + Marię Pokój – od siostry Małgorzaty z rodziną
17.30 + Wacława Łukasika, jego Rodziców i za Mariannę
18.00 W 90-te urodziny Pani Krystyny Kwiatkowskiej
NIEDZIELA XXVI ZWYKŁA (29.09)
09.00 + Marcina Rudnickiego w 2 r. śm.
10.30 + Apolinarego Rybitwa w 23 r. śm.
12.00 W 62-gie urodziny Jolanty
18.00 + Czesława Salamonika w 17 r. śm.
PONIEDZIAŁEK (30.09) św. Hieronima
08.30 Za Parafian
WTOREK (01.10) św. Teresy od Dzieciątka Jezus
17.00 + Genowefę Frączyk – od Kółek Różańcowych – 3
17.30 Różaniec
18.00 + Wacława Chojnackiego i Andrzeja Ziemiańskiego
ŚRODA (02.10)Świętych Aniołów Stróżów
17.00 + Genowefę Frączyk – od p. Stanisławy Studzińskiej i p. Ryszarda Sasińskiego
17.30 Różaniec
18.00 + Ks. Kazimierza Orzechowskiego i ks. Leona Kijewskiego
CZWARTEK (03.10)
17.00 + Annę, Lucynę, Wiesławę, Leokadię, cr. Oszczędłowicz, Jana Ładno
17.30 Różaniec
18.00 + Ewę Szulc – z pogrzebu
PIĄTEK (04.10) św. Franciszka z Asyżu
16.30 + Lucynę Łęczycką – z pogrzebu
17.00 Adoracja Najśw. Sakramentu i okazja do spowiedzi i Różaniec
18.00 W 75-te urodziny p. Wiesławy Nojszewskiej
SOBOTA (05.09) Św. Faustyny Kowalskiej
08.30 Intencja Kółek Różańcowych i RÓŻANIEC
NIEDZIELA XXVII ZWYKŁA (06.10)
09.00 + Stanisławę Eggert, Stanisława Sałańskiego, cr Sałańskich i Skoczków
10.30 W 18-te urodziny Weroniki Salwa
12.00 Do Miłosierdzia Bożego i KORONKA
18.00 W 10-te urodziny Michała