INTENCJE MSZALNE 23.10. – 10.11.2019r.

ŚRODA (23.10) Józefa Bilczewskiego, biskupa
17.00 + Czesławę, Aleksandra, cr. Wojtyńskich i Baran
17.30 Różaniec / + Ewę Szulc – od sąsiadów z ulicy
CZWARTEK (24.10)
17.00 + Józefę, Stanisława, Adama, Stefana, cr. Sosnowskich i Żmudzinów
17.30 Różaniec / O łaskę zdrowia dla Małgorzaty
PIĄTEK (25.10)
17.00  O uzdrowienie Macieja
17.30 Różaniec / + Ewę Szulc – od rodziny Borowieckich z Piotrkowa
SOBOTA (26.10)
16.30 W 51-szą r. ślubu PP Marii i Jana Żołądkiewicz
17.00 Dziękczynna w 19 r. ślubu
17.30 Różaniec / + Teodozję Walerczuk
NIEDZIELA XXX ZWYKŁA (27.10) ZMIANA CZASU
09.00 + Tadeusza Jakubaszka, cr. Krupów i Szewczyków, Mariannę Meler
10.30 + Elżbietę Jabłońską w 2 r. śm.
12.00 W 10-tą r. ślubu PP Anny i Radosława Leszczyńskich i Różaniec
18.00 + Mariannę, Józefa, Jana, cr. Dzwigałów
PONIEDZIAŁEK (28.10)
08.30 + Jana Aagten i Różaniec
WTOREK (29.10)
08.30 Za Parafian i Różaniec
ŚRODA (30.10)
16.30 Różaniec / W 21-sze urodziny Julii
CZWARTEK (31.10)
08.30 Za Parafian i Różaniec
PIĄTEK (01.11) WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH, nie ma postu
07.30 + Helenę Chrząszcz / 34 / i zmarłych z rodziny
09.00 + Marię Naperty w 11 r. śm.
10.30 + Cr. Olkowskich, Kuklińskich, Konowrockich i Franaszków
SOBOTA (02.11) Wszystkich Wiernych Zmarłych
09.00 + Zbigniewa Chrząszcza i zmarłych z rodziny
10.30 + Za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące i PROCESJA
18.00 +Michalinę i Andrzeja Czyżewskich, Zenona Zwierzchowskiego
NIEDZIELA XXXI ZWYKŁA (03.11)
09.00 + Marka, Ryszarda, cr. Kulików, Juliannę, Stanisława i Karola Cieniewskich
10.30 + Zdzisława Gąsiorka
12.00 Do Miłosierdzia Bożego i KORONKA
18.00 W 19-tą r. ślubu PP Joanny i Mirosława
PONIEDZIAŁEK (04.11)
08.30 + Jacka, Rafała, Helenę, Bronisławę, Stanisławę, Barbarę, Jana
WTOREK (05.11)
08.30 W pewnej intencji
09.00 Za Parafian
ŚRODA (06.11)
16.30 + Za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące
17.00 + Kazimierę / 9 / cr. Dadasów
CZWARTEK (07.11)
08.30 + Ks. Wojciecha Zdziebłowskiego
09.00 + Za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące
PIĄTEK (08.11)
16.30 RÓŻANIEC
17.00 Intencja Kółek Różańcowych
SOBOTA (09.11)
17.00 + Jolantę Trzcińską w 1 r. śm.
17.30 + Jana Wysockiego /1/ i Katarzynę Brejnak – Wysocką w 7 r. śm.
NIEDZIELA XXXII ZWYKŁA (10.11)
09.00 + Józefę /13/, Antoniego i Sławomira Pieklik
10.30 W 10-tą r. ślubu Aleksandry i Grzegorza Hoffman / 4 dzieci /.
12.00 + Wojciecha Skwita w 10 r. śm.
18.00 + Marcina Rudnickiego