INTENCJE MSZALNE 21.11. – 15.12.2019r.

CZWARTEK (21.11) Ofiarowanie NMP
08.30 + Janinę Gochna – od Faustinum
09.00 Za Parafian
PIĄTEK (22.11)
16.30 + Helenę Stępień – od wnuczki Alicji
17.00 + Piotra Ekiel w 22 r. śm.
17.30 O Boże bł., wiarę i mądrość dla Marysi
SOBOTA (23.11)
16.00 + Macieja Mantorskiego- z pogrzebu
16.30 W 85-te urodziny p. Jana Soporka
17.00 + Ryszarda Mieszkowskiego
NIEDZIELA Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata (24.11)
09.00 + Cr. Zarzyckich i Salwów
10.30 + Annę Marię Leszko
12.00 O łaskę zdrowia dla Macieja
18.00 + Tadeusza Chojnickiego, Genowefę i Władysława Puławskich
PONIEDZIAŁEK (25.11)
08.30 Za Parafian
09.00 O szczęśliwą operację dla Małgorzaty
WTOREK (26.11)
08.15 + Ryszardę i Zbigniewa Oleba
ŚRODA (27.11)
08.15 + Marię
CZWARTEK (28.11)
08.30 + Krystynę Ługowską /4/, Kazimierza, Julię i Józefa Kowalik
PIĄTEK (29.11)
17.00 W 84-te urodziny Mamy
SOBOTA (30.11) Początek KOLĘDY!!!
08.30 + Grażynę Rudnik – z pogrzebu
NIEDZIELA I ADWENTU (01.12)
09.00 W 10-te urodziny Stasia
10.30 + Juliannę Lis w 7 r. śm.
12.00 Do Miłosierdzia Bożego i KORONKA
18.00 + Zofię Kasperską – Gregorianka – 1
PONIEDZIAŁEK (02.12)
08.30 + Zofię Kasperską – Gregorianka – 2
09.00 O światło Ducha Świętego na egzaminie
WTOREK (03.12)
08.30 + Zofię Kasperską – Gregorianka – 3
09.00 Za Parafian
ŚRODA (04.12)
16.30 + Helenę i Józefa Piętka, cr. Piętków i Całków
17.00 + Barbarę Krakus
17.30 + Zofię Kasperską – Gregorianka – 4
CZWARTEK (05.12)
08.30 + Zofię Kasperską – Gregorianka – 5
PIĄTEK (05.12)
16.00 + Zofię Kasperską – Gregorianka – 6
16.30 + Józefa Adamojć – z ul. Jasnoty
17.00 Wystawienie Najśw. Sakramentu i okazja do spowiedzi
18.00 + Helenę Stępień – z pogrzebu
SOBOTA (06.12)
08.30 Intencja Kółek Różańcowych i RÓŻANIEC
09.40 + Zofię Kasperską – Gregorianka – 7
NIEDZIELA II ADWENTU (08.12) Niepokalane Poczęcie
09.00 + Mariannę Rybitwa / z Zagórzańskiej /.
10.30 Własna
12.00 W 18-te urodziny Franciszka Wesołowskiego
18.00 + Zofię Kasperską – Gregorianka – 8
PONIEDZIAŁEK (09.12)
08.30 + Za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące
09.00 + Zofię Kasperską – Gregorianka – 9
WTOREK (10.12)
08.30 + Zofię Kasperską – Gregorianka – 10
09.00 Za Parafian
ŚRODA (11.12)
16.00 + Zofię Kasperską – Gregorianka – 11
16.30 + Józefa Adamojć – z ul. Jasnoty – 2
17.00 W 14-te urodziny Janki
CZWARTEK (12.12)
08.30 + Zofię Kasperską – Gregorianka – 12
PIĄTEK (13.12) REKOLEKCJE
09.30 + Henryka Tomasika, cr. Tomasików i Rybitwa
16.00 + Zofię Kasperską – Gregorianka – 13
16.00 + Janinę Gochna – od uczestników pogrzebu
18.00 + Zofię Zając w 6 r. śm.
SOBOTA (14.12) REKOLEKCJE
09.30 + Zofię Kasperską – Gregorianka – 14
16.00 + Wacława / 15 /, cr. Łukasików
18.00 W 18-te urodziny Jakuba
NIEDZIELA III ADWENTU (15.12) REKOLEKCJE
09.00 + Henryka Korda w 8 r. śm.
10.30 W 6-te urodziny Cezarego Moczerko
12.00 + WYPOMINKOWA
18.00 + Zofię Kasperską – Gregorianka – 15