INTENCJE MSZALNE 07.12. 2019r.- 05.01.2020r.

SOBOTA (07.12)
08.30 Intencja Kółek Różańcowych i RÓŻANIEC
09.40 + Zofię Kasperską – Gregorianka – 7
NIEDZIELA II ADWENTU (08.12) Niepokalane Poczęcie
09.00 + Mariannę Rybitwa / z Zagórzańskiej /.
10.30 Własna
12.00 W 18-te urodziny Franciszka
18.00 + Zofię Kasperską – Gregorianka – 8
PONIEDZIAŁEK (09.12)
08.30 + Za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące
09.00 + Zofię Kasperską – Gregorianka – 9
WTOREK (10.12)
08.30 + Zofię Kasperską – Gregorianka – 10
ŚRODA (11.12)
16.00 + Zofię Kasperską – Gregorianka – 11
16.30 + Józefa Adamojć – z ul. Jasnoty – 2
17.00 W 14-te urodziny Janki
CZWARTEK (12.12)
08.30 + Zofię Kasperską – Gregorianka – 12
09.00 Za Parafian
PIĄTEK (13.12) REKOLEKCJE
09.30 + Henryka Tomasika, cr. Tomasików i Rybitwa
16.00 + Zofię Kasperską – Gregorianka – 13
16.00 + Janinę Gochna – od uczestników pogrzebu
18.00 + Zofię Zając w 6 r. śm.
SOBOTA (14.12) REKOLEKCJE
09.30 + Zofię Kasperską – Gregorianka – 14
16.00 + Wacława / 15 /, cr. Łukasików
18.00 W 18-te urodziny Jakuba
NIEDZIELA III ADWENTU (15.12) REKOLEKCJE
09.00 + Henryka Korda w 8 r. śm.
10.30 W 6-te urodziny Cezarego Moczerko
12.00 + WYPOMINKOWA
18.00 + Zofię Kasperską – Gregorianka – 15
PONIEDZIAŁEK (16.12)
08.30 + Irenę, Marię i Czesława Naperty
09.00 + Zofię Kasperską – Gregorianka – 16
WTOREK (17.12)
08.30 + Michalinę i Jana Naperty, Zofię i Stanisława Sędek
09.00 + Zofię Kasperską – Gregorianka – 17
ŚRODA (18.12)
16.00 + Zofię Kasperską – Gregorianka – 18
16.30 + Janinę Jasińską w 4 r. śm.
17.00 + Pawła Banaszczyka / 10 mies. od śm. /
CZWARTEK (19.12)
08.30 + Zofię Kasperską – Gregorianka – 19
09.00 Za Parafian
PIĄTEK (20.12)
16.00 + Janinę Gochna – od p. Marianny Twarowskiej z rodziną
16.30 + Feliksa /6/ cr. Morzy
17.00 + Zofię Kasperską – Gregorianka – 20
SOBOTA (21.12)
16.30 + Zofię Kasperską – Gregorianka – 21
17.00 + Eugeniusza Łysiaka – z pogrzebu
NIEDZIELA IV ADWENTU (22.12)
09.00 + Marię Zasimuk
10.30 W 18-te urodziny Franciszka
12.00 + Annę Marię Leszko
18.00 + Zofię Kasperską – Gregorianka – 22
PONIEDZIAŁEK (23.12)
08.30 + Zofię Kasperską – Gregorianka – 23
09.00 + Józefa Tymińskiego w 1 r.śm.
WTOREK (24.12) WIGILIA NARODZENIA PAŃSKIEGO
08.30 Za Parafian
09.00 + Zofię Kasperską – Gregorianka – 24
ŚRODA (25.12)BOŻE NARODZENIE
00.00 PASTERKA Za Parafian
10.30 + Zofię Kasperską – Gregorianka – 25
12.00 W 22 -gą r. ślubu PP Anny i Jarosława
CZWARTEK (26.12) Św. Szczepana
09.00 + Marcina Rudnickiego
10.30 + Zofię Kasperską – Gregorianka – 26
12.00 + Zofię, Aleksandra cr. Rybitwa, Aleksandrę i Stanisława Gruszczyńskich
PIĄTEK (27.12)
16.00 + Eugeniusza Łysiaka – od sąsiadów Kulików
16.30 + Zofię Kasperską – Gregorianka – 27
17.00 + Janinę Gochna – od rodziny Nojszewskich
SOBOTA (28.12)
08.30 + Zofię Kasperską – Gregorianka – 28
09.00 W 85-te urodziny Edwarda
NIEDZIELA ŚWIĘTEJ RODZINY (29.12)
09.00 + Jadwigę /6/, Szczepana i Weronikę Piątkowskich
10.30 + Henryka Kosko /4/, Cezarię i Władysława Dawidziuk
12.00 W 50-tą r. ślubu PP Henryki i Mariana Czub
18.00 + Zofię Kasperską – Gregorianka – 29
PONIEDZIAŁEK (30.12)
08.30 + Leszka Ruta – z pogrzebu
09.00 + Zofię Kasperską – Gregorianka – 30 – ostatnia
WTOREK (31.12) Ostatni Dzień roku 2019!!!
17.00 Za Parafian i Nabożeństwo na KONIEC ROKU
ŚRODA (01.01)Świętej Bożej Rodzicielki Maryi, NOWY ROK
09.00 Za Parafian
10.30 O Boże bł. dla rodziny Gosk i Przybyłek
12.00 + Jana /11/, Katarzynę, Karola, cr. Fronczuk
18.00 Własna
CZWARTEK (02.01)
09.00 O Boże bł. w Nowym Rowym Roku dla rodziny Majorkiewicz
09.00 + Ewę Szulc – Gregorianka – 1
PIĄTEK (03.01)
16.30 + Ewę Szulc – Gregorianka – 2
17.00 Wystawienie Najśw. Sakramentu i okazja do spowiedzi
18.00 + Justynę, Tadeusza i Adama Kozikowskich
SOBOTA (04.01)
08.30 Intencja Kółek Różańcowych i RÓŻANIEC
09.40 + Ewę Szulc – Gregorianka – 3
NIEDZIELA II PO BOŻYM NARODZENIU (05.01)
09.00 + Ewę Szulc – Gregorianka – 4
10.30 + Marię Zasimuk
12.00 Do Miłosierdzia Bożego i KORONKA
Do 9 lutego NIE MA MSZY ŚWIĘTEJ O GODZ. 18.00