02.02.2020  OGŁOSZENIA

Znalezione obrazy dla zapytania ofiarowanie pańskie

Dzisiaj święto Ofiarowania Pańskiego, nazywane także świętem Matki Bożej Gromnicznej, a zarazem Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Składka na tacę jest przeznaczona na potrzeby klasztorów klauzurowych, skąd ustawicznie płynie modlitwa w intencjach Kościoła i świata a więc także i za nas. Na Mszy Św. o godz.12.00 Dzieci przed I Komunią Św. odnowią przyrzeczenia chrzcielne. Po Mszy św. bardzo proszę Rodziców i Dzieci o pomoc w rozebraniu dekoracji świątecznej. Dziś ostatni raz śpiewamy kolędy.
W tym tygodniu przypada pierwszy piątek . Adoracja Najśw. Sakramentu i okazja do spowiedzi w piątek od godz. 17:00.
UWAGA: NIE BĘDZIE ODWIEDZIN CHORYCH!!!
KOLĘDA w tym tygodniu: 3 dni o. Przemysław
WTOREK 04.02 od godz. 15.30  ul. Ks. Szulczyka od nru 80 do nru 52
ŚRODA 05.02 od 18.00  ul. Ks. Szulczyka od nru 52 do nru 47
CZWARTEK 06.02 od godz. 16.00  ul. Podkowy 110, 112, 114 – 119 i Krajobrazowa
Składam serdeczne Bóg zapłać za miłe przyjęcie po kolędzie i ofiary złożone na potrzeby kościoła.
Nowych mieszkańców, którzy pragną przyjąć księdza z wizytą duszpasterską proszę o zgłaszanie się do zakrystii.

Dziękuję także  za ofiary złożone na potrzeby kościoła na tacę. Wszystkich ofiarodawców polecam Panu Bogu podczas codziennych modlitw.
Dziękuję za wczorajsze porządki w kościele ul. Sadowej . Teraz proszę o pomoc ul. Kalinową.
Zachęcam do lektury prasy katolickiej. ” IDZIEMY ” jak zawsze pod chórem.
Daru zdrowia i obfitości łask Bożych życzę solenizantom i jubilatom tygodnia. Proszę też o modlitwę o mój powrót do zdrowia. Pozdrawiam Was wszystkich serdecznie.
Odszedł od nas śp. Jan Żołądkiewicz z ul. Ks. Szulczyka 37. Miał 81 lat. Westchnijmy za Nim do Boga. Wieczny odpoczynek……