HISTORIA AKTUALNOŚCI GALERIA KONTAKT
 
   NAWIGACJA: STRONA GŁÓWNA

2017-10-01

Terminarz Peregrynacji Obrazu MB Jasnogórskiej w Parafiach Diecezji Warszawsko-Praskiej 2017-2018
Dekanat Otwock-Kresy:
19 listopada (niedziela) – Parafia MB Królowej Polski w Otwocku-Kresach
20 listopada (poniedziałek) – Parafia św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Otwocku-Świdrze
21 listopada (wtorek) – Parafia Miłosierdzia Bożego w Otwocku-Ługach
22 listopada (środa) – Karczew
23 listopada (czwartek) – Otwock Wielki
24 listopada (piątek) – Stara Wieś
25 listopada (sobota) – Celestynów
26 listopada (niedziela) – Parafia MB Częstochowskiej w Józefowie
27 listopada (poniedziałek) – Parafia św. Jana Chrzciciela w Józefowie-Michalinie
28 listopada (wtorek) – Parafia św. Maksymiliana Marii Kolbego w Józefowie-Błotach
Dekanat Sulejówek:
29 listopada (środa) – Zakręt
30 listopada (czwartek) – Halinów
01 grudnia (piątek) – Długa Kościelna
02 grudnia (sobota) – Parafia NMP Matki Kościoła w Sulejówku
03 grudnia (niedziela) – Parafia Przemienienia Pańskiego w Sulejówku-Miłosnej
04 grudnia (poniedziałek) – Okuniew
05 grudnia (wtorek) - Zabraniec
06 grudnia (środa) – Zgromadzenie Sióstr Wspomożycielek Dusz Czyśćcowych w Sulejówku
07 grudnia (czwartek) – Kuflew (Dekanat Mińsk Maz. – Narodzenia NMP)
Od 08 grudnia 2017 roku do 16 lutego 2018 roku – przerwa w peregrynacji; renowacja Obrazu MB Częstochowskiej
Dekanat Nowodworski:
17 lutego (sobota) – Parafia Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Nowym Dworze Mazowieckim
18 lutego (niedziela) – Parafia Świętego Michała Archanioła w Nowym Dworze Mazowieckim
19 lutego (poniedziałek) – Janówek
20 lutego (wtorek) – Skrzeszew
21 lutego (środa) - Rajszew
Dekanat Legionowski:
22 lutego (czwartek) – Parafia Miłosierdzia Bożego w Legionowie
23 lutego (piątek) – Parafia Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa w Legionowie
24 lutego (sobota) – Parafia św. Jana Kantego w Legionowie
25 lutego (niedziela) – Parafia św. Józefa Oblubieńca NMP w Legionowie
26 lutego (poniedziałek) – Parafia MB Fatimskiej w Legionowie
27 lutego (wtorek) – Jabłonna
28 lutego (środa) – Chotomów
01 marca (czwartek) – Wieliszew
Dekanat Wołomiński:
02 marca (piątek) – Parafia MB Częstochowskiej w Wołominie
03 marca (sobota) – Parafia MB Królowej Polski w Wołominie
04 marca (niedziela) – Parafia św. Józefa Robotnika w Wołominie
05 marca (poniedziałek) – Majdan
06 marca (wtorek) – Duczki
07 marca (środa) – Zagościniec
08 marca (czwartek) – Helenów
09 marca (piątek) – Klembów
10 marca (sobota) – Ostrówek
Dekanat Kobyłka:
11 marca (niedziela) - Marki-Struga
12 marca (poniedziałek) – Słupno
13 marca (wtorek) – Nadma
14 marca (środa) – Parafia św. Kazimierza Królewicza w Kobyłce
15 marca (czwartek) – Parafia bł. Matki Teresy z Kalkuty w Kobyłce-Turowie
16 marca (piątek) – Ossów
17 marca (sobota) – Parafia Świętej Trójcy w Kobyłce
18 marca (niedziela) – Kobyłka-Maciołki
Dekanat Zielonkowski:
19 marca (poniedziałek) – Parafia MB Częstochowskiej w Zielonce
20 marca (wtorek) - Parafia św. Jerzego Męczennika w Zielonce
21 marca (środa) – Parafia św. Izydora w Markach
22 marca (czwartek) – Parafia MB Królowej Polski w Markach-Pustelniku
23 marca (piątek) – Parafia NMP Matki Kościoła w Markach
- przerwa świąteczna: Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego:
24 marca (sobota) – Zgromadzenie Sióstr Jezusa Miłosiernego w Ostrówku
25 marca (Niedziela Palmowa) – Zgromadzenie Sióstr MB Loretańskiej (Warszawa, ul. Ogińskiego)
26 marca (poniedziałek) – Zgromadzenie Sióstr MB Loretańskiej (Warszawa-Rembertów)
27 marca (wtorek) – Zgromadzenie Sióstr MB Miłosierdzia (Warszawa, ul. Hetmańska)
28 marca (środa) – Zgromadzenie Córek MB Bolesnej (Serafitki; Warszawa, ul. Raciborska)
29 marca (Wielki Czwartek) – Zgromadzenie Sióstr Misjonarek apostolstwa Katolickiego (Pallotynki, Warszawa, ul. Płońska)
30 marca (Wielki Piątek) – Zgromadzenie Sióstr MB Loretańskiej (Warszawa, ul. Kłopotowskiego)
31 marca (Wielka Sobota) – Zgromadzenie Sióstr Benedyktynek Misjonerek (Otwock, ul. Reymonta)
01 kwietnia (Niedziela Wielkanocna) – Zgromadzenie Sióstr Św. Elżbiety (Elżbietanki; Otwock, ul. Kołłątaja)
02 kwietnia (Poniedziałek Wielkanocny) – Szensztacki Instytut Sióstr Maryi (Otwock-Świder)
03 kwietnia (wtorek) – Zgromadzenie Sióstr Szkolnych de Notre Dame (Otwock, ul. Prusa)
04 kwietnia (środa) – Parafia Świętej Trójcy w Ząbkach
05 kwietnia (czwartek) – Parafia Zesłania Ducha Świętego w Ząbkach
06 kwietnia (piątek) – Parafia Miłosierdzia Bożego w Ząbkach
Dekanat Tarchomiński:
07 kwietnia (sobota) – Nieporęt
08 kwietnia (niedziela) – Białobrzegi
09 kwietnia (poniedziałek) – Józefów k/ Legionowa
10 kwietnia (wtorek) – Stanisławów Pierwszy
11 kwietnia (środa) – Parafia Narodzenia NMP w Warszawie-Płudach
12 kwietnia (czwartek) – Parafia św. Łukasza Ewangelisty w Warszawie–Kępie Tarchomińskiej
13 kwietnia (piątek) – Parafia św. Jakuba Apostoła w Warszawie–Tarchominie
14 kwietnia (sobota) – Ośrodek duszpasterski MB Pompejańskiej w Warszawie na Żeraniu
15 kwietnia (niedziela) – Parafia NMP Matki Pięknej Miłości w Warszawie-Tarchominie
16 kwietnia (poniedziałek) – Parafia św. Franciszka z Asyżu w Warszawie-Nowodworach
17 kwietnia (wtorek) – Instytut Pomocnic Maryi Jasnogórskiej Matki Kościoła (Warszawa-Choszczówka)
Dekanat Bródnowski:
18 kwietnia (środa) – Parafia MB Różańcowej
19 kwietnia (czwartek) – Parafia św. Włodzimierza
20 kwietnia (piątek) – Parafia św. Marii Magdaleny
21 kwietnia (sobota) – Parafia św. Faustyny
22 kwietnia (niedziela) – Parafia św. Jadwigi
23 kwietnia (poniedziałek) – Parafia św. Szczepana Pierwszego Męczennika
24 kwietnia (wtorek) – Parafia Świętego Michała Archanioła
25 kwietnia (środa) – Parafia św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty
26 kwietnia (czwartek) – Parafia Chrystusa Najwyższego Kapłana
Dekanat Rembertowski:
27 kwietnia (piątek) – Parafia św. Łucji w Warszawie-Rembertowie
28 kwietnia (sobota) – Parafia MB Zwycięskiej w Warszawie-Rembertowie
29 kwietnia (niedziela) – Parafia św. Wacława
30 kwietnia (poniedziałek) – Parafia św. Feliksa z Kantalicjo
01 maja (wtorek) – Parafia Opatrzności bożej w Warszawie-Wesołej
02 maja (środa) – Parafia św. Brata Alberta w Warszawie-Wesołej-Zielonej
03 maja (czwartek) – Parafia św. Hieronima w Warszawie-Starej Miłosnej
04 maja (piątek) – Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Warszawie-Starej Miłosnej
Dekanat Aniński:
05 maja (sobota) – Parafia BM Królowej Polski w Warszawie-Aninie
06 maja (niedziela) – Parafia św. Benedykta w Warszawie-Wawrze-Sadulu
07 maja (poniedziałek) – Parafia św. Karola Boromeusza w Warszawie-Lesie
08 maja (wtorek) – Parafia Wniebowzięcia NMP w Warszawie-Zerzniu

09 maja (środa) – Parafia MB Dobrej Rady w Warszawie-Miedzeszynie 10 maja (czwartek) – Parafia Dobrego Pasterza w Warszawie-Miedzeszynie
11 maja (piątek) – Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Warszawie-Falenicy
12 maja (sobota) – Parafia Wieczerzy Pańskiej w Warszawie-Aleksandrowie
13 maja (niedziela) – Parafia MB Anielskiej w Warszawie-Radości
14 maja (poniedziałek) – Parafia Imienia NMP w Warszawie-Międzylesiu
Dekanat Grochowski:
15 maja (wtorek) – Parafia św. Wincentego Pallottiego
16 maja (środa) – Parafia Bożego Ciała (Konkatedra BM Zwycięskiej)
17 maja (czwartek) – Parafia MB Nieustającej Pomocy na Saskiej Kępie
18 maja (piątek) – Parafia Miłosierdzia Bożego na Saskiej Kępie
19 maja (sobota) – Parafia św. Ojca Pio na Gocławiu
20 maja (niedziela) –Parafia św. Apostołów Jana i Pawła na Gocławiu
21 maja (poniedziałek – Parafia św. Patryka na Gocławiu
22 maja (wtorek) – Parafia Nawrócenia św. Pawła Apostoła na Grochowie
23 maja (środa) – Parafia Najczystszego Serca Maryi na Grochowie
25 maja (czwartek) – Zgromadzenie Słowa Bożego (Werbiści; ul. Ostrobramska)
26 maja (piątek) – Zgromadzenie Męki Jezusa Chrystusa (Pasjoniści; ul. Zamieniecka)
26 maja (sobota) – Zgromadzenie Służebnic Najświętszego Serca Jezusowego (Sercanki; ul. Kresowa)
27 maja (niedziela) Parafia MB Królowej Polskich Męczenników na Grochowie
28 maja (poniedziałek) – Parafia Narodzenia Pańskiego na Witolinie
Dekanat Praski:
- przerwa świąteczna: Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej
29 maja (wtorek) – Zgromadzenie Sióstr Rodziny Maryi (ul. Klasyków)
30 maja (środa) – Zgromadzenie Sióstr św. Feliksa z Kantalicjo (Felicjanki; ul. Kościuszkowców)
31 maja (Boże Ciało) – Zgromadzenie Misyjne Służebnic Ducha Świętego (Werbistki; Sulejówek)
01 czerwca (piątek) – Zgromadzenie Sióstr Wynagrodzicielek Najświętszego Oblicza (Obliczanki; Otwock)
02 czerwca (sobota) – Parafia Chrystusa Króla na Targówku
03 czerwca (niedziela) – Parafia Świętej Rodziny na Zaciszu
04 czerwca (poniedziałek) – Parafia św. Barnaby Apostoła na Zaciszu
05 czerwca (wtorek) – Parafia św. Marka Ewangelisty na Targówku
06 czerwca (środa) – Parafia św. Wincentego a Paulo na Targówku
07 czerwca (czwartek) – Parafia Zmartwychwstania Pańskiego na Targówku
08 czerwca (piątek) – Parafia Najświętszego Serca Jezusowego (Salezjanie)
09 czerwca (sobota) – Parafia Świętego Michała Archanioła i św. Floriana Męczennika (Katedra)
10 czerwca (niedziela) – Parafia MB z Lourdes (Marianie)
11 czerwca (poniedziałek) – Parafia MB Loretańskiej
12 czerwca (wtorek) – Mazowiecki Szpital Bródnowski
13 czerwca (środa) – Centrum Zdrowia Dziecka
14 czerwca (czwartek) – Wyższe Seminarium Duchowne w Tarchominie
15 czerwca (piątek) – Sanktuarium MB Ostrobramskiej
16 czerwca (sobota) – zakończenie peregrynacji; uroczysta procesja różańcowa z Sanktuarium MB Ostrobramskiej do Parafii Najczystszego Serca Maryi; Uroczysta Eucharystia na Placu Szembeka, przekazanie Obrazu do kolejnej diecezji;

 



poprzedniagórapoczątek
STRONA GŁÓWNA