HISTORIA AKTUALNOŚCI GALERIA KONTAKT
 
   NAWIGACJA: STRONA GŁÓWNA

2018-07-05

Znalezione w internecie
Komunizm nie umiera nigdy, on tylko mutuje" tak powiedział poeta Marek Rymkiewicz w latach 90tych i miał rację.
Dodałbym tylko, że dzisiejszy marksizm kulturowy jest niczym innym jak politycznym ramieniem szatana...
Kierowca w Warszawie potrącił dziecko na pasach-winny Kościół Katolicki. Mężczyzna podczas libacji alkoholowej niedopałkiem papierosa wznieca pożar w kamienicy-winny KK. Kobieta pod Szczecinem zatruła się grzybami-winny KK.
Cała ta „nowoczesność” to jedna wielka walka z Boskim porządkiem świata.
Nie ma partii idealnych i PiS partią taką z pewnością nie jest, ale wy marksiści kulturowi nienawidzicie PiSu głównie dlatego, że otwarcie odwołuje się do chrześcijańskiego dziedzictwa.
Wielu z was z niecierpliwością tuptało już nóżkami do tego co na zachodzie i co z taką dumą nazywacie "nowoczesnością". Czyli małżeństwa i dzieci dla gejów, aborcja na życzenie, rozbijający rodziny feminizm, multikulti, legalizacja narkotyków, mężczyźni poprzebierani za kobiety, itp.
Dziś urządzacie protesty, śpiewacie hymn, krzyczycie "konstytucja!" Ten udawany patriotyzm to wasze barwy ochronne mające zapewnić wam przychylność tłumów. Ale ja pamiętam jak jeszcze wczoraj mówiliście "patriotyzm to idiotyzm" Tu nie o konstytucję, praworządność, wycinanie puszczy białowieskiej czy pieniądze na służbę zdrowia chodzi.
Wam się marzy Sodoma i Gomora ot co!
Tylko powstrzymujecie się przed otwartym wypowiedzeniem tego.
PiS natomiast przeszkadza wam w urzeczywistnieniu waszych utopijno-sodomickich marzeń.
Główna wasza zasada to BOGA niema, czyli róbta co chceta!

 poprzedniagórapoczątek
STRONA GŁÓWNA