HISTORIA AKTUALNOŚCI GALERIA KONTAKT
 
   NAWIGACJA: STRONA GŁÓWNA

2018-07-07

INTENCJE MSZALNE 22.07. - 12.08.2018r.
NIEDZIELA XVI ZWYKŁA (22.07)
09.00 W 3-cie urodziny Zosi
10.30 + Apolinarego Rybitwa
12.00 + Annę Marię Leszko w 1 r. śm.
18.00 + Marcina Rudnickiego – Gregorianka – 10
PONIEDZIAŁEK (23.07) Sw. Brygidy
08.30 + Marcina Rudnickiego – Gregorianka – 11
WTOREK (24.07) Św. Kingi
08.30 DZIEKCZYNNA
09.00 + Marcina Rudnickiego – Gregorianka – 12
ŚRODA (25.07) Św. Jakuba i św. Krzysztofa
17.00 W intencji Krzysztofa i Anny
17.30 + Tadeusza Jakubaszka – z pogrzebu
18.00 + Marcina Rudnickiego – Gregorianka – 13
CZWARTEK (26.07) Św. Joachima i Anny
08.30 + Marcina Rudnickiego – Gregorianka – 14
09.00 Za Parafian
PIĄTEK (27.07)
17.00 + Jana Kralka – od Jolanty i Tomasza z rodziną
17.30 + Stanisławę Eggert – z Samorządowej - 2
18.00 + Marcina Rudnickiego – Gregorianka – 15
SOBOTA (28.07) Św. Charbela Makhlufa
17.00 + Stanisława Dmitruka w 5 r. śm.
17.30 + Sławomira Sągala w 8 r. śm., cr. Podbielskich i Grodzkich
18.00 + Marcina Rudnickiego – Gregorianka – 16
NIEDZIELA XVII ZWYKŁA (29.07)
09.00 + Ewę, Juliannę i Stanisława Długaszek
10.30 + Halinę i Marka Wójcickich
12.00 W intencji Anny i Magdaleny
18.00 + Marcina Rudnickiego – Gregorianka – 17
PONIEDZIAŁEK (30.07)
08.30 + Marcina Rudnickiego – Gregorianka – 18
09.00 O uzdrowienie i umocnienie dla s. Joachimy
WTOREK (31.07)
08.30 O uzdrowienie i umocnienie dla s. Joachimy
09.00 + Marcina Rudnickiego – Gregorianka – 19
ŚRODA (01.08)
16.30 RÓŻANIEC za Poległych w Powstaniu Warszawskim
17.00 W 3-cią r. ślubu Urszuli i Tomka i w int. Ignasia
17.30 W 80-te urodziny p. Mieczysława Goska
18.00 + Marcina Rudnickiego – Gregorianka – 20
CZWARTEK (02.08)
08.30 + Marcina Rudnickiego – Gregorianka – 21
09.00 Za Parafian
PIĄTEK (03.08)
17.00 Wystawienie Najśw. Sakramentu i okazja do spowiedzi
18.00 + Marcina Rudnickiego – Gregorianka – 22
SOBOTA (04.08)
08.30 Intencja Kółek Różańcowych i RÓŻANIEC
09.30 + Marcina Rudnickiego – Gregorianka – 23
NIEDZIELA XVIII ZWYKŁA (05.08)
09.00 + Marcina Rudnickiego – Gregorianka – 24
10.30 W 18-te urodziny Martyny
12.00 Do Miłosierdzia Bożego i KORONKA
18.00 + Mieczysława Kowalczyka, cr. Kowalczyków i Lipińskich
PONIEDZIAŁEK (06.08) PRZEMIENIENIE PAŃSKIE
09.00 + Marcina Rudnickiego – Gregorianka – 25
18.00 + Stanisławę Eggert – z Samorządowej – 3
18.45 + Barbarę Szoplińską – z pogrzebu
WTOREK (07.08) Św. Kajetana i bł. Edmunda Bojanowskiego
08.30 O uzdrowienie i umocnienie dla s. Joachimy
09.00 + Marcina Rudnickiego – Gregorianka – 26
ŚRODA (08.08) Św. Dominika
17.00 + Jana Kralka – od rodziny Korda
17.30 + Wiesława Podgórskiego – z Falenickiej – 5 /ostatnia/
18.00 + Marcina Rudnickiego – Gregorianka – 27
CZWARTEK (09.08) Św. Teresy Benedykty od Krzyża
08.30 + Marcina Rudnickiego – Gregorianka – 28
09.00 Za Parafian
PIĄTEK (10.08) Św. Wawrzyńca
17.00 + Tadeusza Jakubaszka – od siostry Janiny z Rodziną
17.30 + Stanisławę Eggert – od brata Jerzego z Rodziną
18.00 + Marcina Rudnickiego – Gregorianka – 29
SOBOTA (11.08)Św. Klary
17.00 W r. ślubu PP Ewy i Roberta i PP Katarzyny i Grzegorza
17.30 + Jana Kralka – od Alicji i Krzysztofa Malinowskich
09.30 + Marcina Rudnickiego – Gregorianka – 30 - ostatnia
NIEDZIELA XIX ZWYKŁA (12.08)
09.00 + Cr. Bramorskich, Szlendak, Kowalczyk, Ostrowskich i Czajka
10.30 W 5-tą r. ślubu Natalii i Marcina i w 3-cie ur. Kuby
12.00 + Bernardę Flisek w 1 r. śm.
18.00 + Czesławy, Czesława i zm. z rodziny Zaręba

 



poprzedniagórapoczątek
STRONA GŁÓWNA