4 – Niedziela Zwykła 03.02.2019r.

Gdy będzie Wam trudno,
gdy będziecie w życiu przeżywać
jakieś niepowodzenie czy zawód,
niech myśl Wasza biegnie
ku Chrystusowi, który Was miłuje,
który jest wiernym towarzyszem
i który pomaga przetrwać każdą trudność.

Dziś pierwsza niedziela miesiąca.
Po Mszy Świętej o godz. 12.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu, KORONKA i ucałowanie relikwii św. Faustyny.

W TYM TYGODNIU PATRONUJĄ NAM:
• We wtorek – św. Agata, dziewica i męczennica, błogosławieństwo chleba i wody.
• W środę – św. Paweł Mika i jego Towarzysze.

W przyszły poniedziałek 11 lutego obchodzimy Światowy Dzień Chorego. Uprzejmie proszę o pomoc w zorganizowaniu uczestnictwa we Mszy Świętej z udzieleniem sakramentu chorych wszystkim, którzy nie mogą na co dzień być obecni w kościele. Specjalna Msza Święta w intencji chorych i cierpiących zostanie odprawiona o godz. 10:00.
Czytajmy ” Idziemy „, które jest pod chórem.
Dziękuję kolejnym Rodzinom za przyjęcie z Kolędą, za życzliwość, modlitwę i złożone ofiary.

KOLĘDA w tym tygodniu:
PONIEDZIAŁEK 04.02 od godz. 15.30  ul. Ks. Szulczyka od nru 80 do nru 61
ŚRODA 06.02 od godz. 17.45
ul. Drohobycka
PIĄTEK 08.08 od godz. 17.45
ul. Skrzypów
SOBOTA 09.02 od godz. 11.00
ul. Ks. Szulczyka od numeru 81 do końca ulicy
PONIEDZIAŁEK 11.02 od godz. 15.30
ul. Podkowy od nru 154 do 130
Dziękuję za wczorajsze porządki w kościele mieszkańcom Jasnoty, teraz zapraszam z ul. Choinkowej.
Jubilatom i solenizantom składam najserdeczniejsze życzenia. Tym, którzy korzystają z czasu ferii zimowych, życzę bezpiecznego i przyjemnego wypoczynku. Niech nam wszystkim Miłosierny Bóg błogosławi.

W ubiegłym tygodniu z naszej Parafii odeszła do wieczności: †  Iwona Kiełpińska – Leszczyńska, l.52 z ul. Kalinowej.  Pogrzeb w poniedziałek o godz. 13.00. Módlmy się: Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie a światłość wiekuista niechaj jej świeci. Niech odpoczywa  w pokoju wiecznym. Amen.