5 Niedziela Wielkanocna  – 19.05.2019r.

 

Zapowiedzi…

Dziś na Mszy Świętej o godzinie 10:30 dzieci z kl. trzeciej będą uroczyście obchodzić swoją Pierwszą Komunię Świętą. Módlmy się za te dzieci, aby wzrastały w wierze oraz w łasce u Boga i ludzi. Biały Tydzień do piątku o godz. 18.00.

Serdecznie zachęcam do udziału w nabożeństwach majowych, frekwencja zasmuca, jeżeli tak jest w innych parafiach nie możemy się dziwić, że spadkobiercy Stalina wieszają wizerunek Matki Bożej na śmietnikach i ubikacjach .

W środę przypada wspomnienie św. Rity.
W piątek przypada wspomnienie Najświętszej Maryi Panny, Wspomożycielki Wiernych.

Zachęcam do lektury prasy katolickiej.

Wszystkim parafianom i gościom, solenizantom i jubilatom życzę wszelkich łask od Chrystusa Miłosiernego oraz opieki Matki Bożej.

Dziękuję za  wczorajsze porządki w kościele Rodzicom Dzieci Komunijnych. Za koszenie trawy wokół kościoła pp. Łukaszowi i p. Karolowi teraz zapraszam do pomocy ul. Napoleona Bonaparte

Dziękuję Agnieszce, Joannie, Magdalenie i Jakubowi za dwa lata pracy z kandydatami do Bierzmowania.
Św. Michale Archaniele…………….