RODZINA RODZINIE VII – XII 2019r.

Od: RodzinaRodzinie
Znalezione obrazy dla zapytania rodzina rodzinie

Do:
mnie parafiaaleksandrow@wp.pl
Temat:
kolejna edycja wsparcia – Rodzina Rodzinie

Szczęść Boże!

Dziękuję za telefon. Przesyłam dane osoby, którą Parafia będzie wspierać przez najbliższe 6 miesięcy.

ID rodziny 5594
Nazwisko Lousin Afrim Ekkal

Opis Lousin jest w podeszłym wieku i mieszka w Aleppo. Nie jest w stanie podjąć pracy, gdyż ma problemy ze zdrowiem. Obecnie nie posiada żadnego dochodu. Potrzebuje regularnie kupować leki, na które nie zawsze ją stać. Od wielu miesięcy jest zależna od pomocy z parafii, w tym od programu Rodzina Rodzinie, dzięki czemu może pokryć swoje podstawowe potrzeby. W wolnym czasie angażuje się w życie parafii i codziennie modli się za swoich darczyńców. Należy do parafii rzymsko-katolickiej w Aleppo.

Z wyrazami szacunku,
Sylwia Hazboun
Caritas Polska

Koordynator Programu Rodzina Rodzinie
tel. +48 22 33 48 553
tel. +48 797 970 498
shazboun@caritas.org.pl
http://bliskiwschod.caritas.pl/