Polska broni abp. Marka Jędraszewskiego. Pomódl się za krakowskiego Pasterza


Stań w obronie abp. Marka Jędraszewskiego. Weź udział w modlitwie za krakowskiego pasterza

W sobotę 10 sierpnia o godz. 15.00 przed krakowską kurią na ulicy Franciszkańskiej zostanie zorganizowana publiczna modlitwa w intencji abp. Marka Jędraszewskiego, który został zaatakowany przez wszelkiej maści „postępowców” i „lewicowców” za słowa prawdy o ideologii LGBT.

 

Podczas kazania w bazylice Mariackiej w Krakowie wygłoszonego w ramach obchodów 75. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego metropolita krakowski podkreślił, że z powstańczych mogił narodziła się wolna Polska. – Trzeba było długo na nią czekać (…) Czerwona zaraza już nie chodzi po naszej ziemi, ale pojawiła się nowa, neomarksistowska, chcąca opanować nasze dusze, serca i umysły. Nie czerwona, ale tęczowa – powiedział abp. Jędraszewski.

 

Jego słowa z jednej strony wywołały falę furiackich ataków ze strony środowisk wspierających ideologię LGBT. Z drugiej zaś abp. Jędraszewski otrzymał wiele głosów wsparcia od polskich katolików.

 

SOBOTA (10 SIERPNIA) GODZINA 15.00

 

FRANCISZKAŃSKA 3, KRAKÓW

 

PRZYJDŹ, POMÓDL SIĘ I STAŃ MUREM ZA ABP. JĘDRASZEWSKIM