Rada Osiedla Aleksandrów pragnie poinformować, że w dniach 6-23 września 2019

Rada Osiedla Aleksandrów pragnie poinformować, że w dniach 6-23 września 2019 trwa głosowanie mieszkańców Warszawy na projekty w ramach budżetu obywatelskiego (dawniej: partycypacyjnego). Realizacja zwycięskich projektów, czyli takich które uzyskają największe poparcie, będzie miała miejsce w roku 2020.

Z uwagi na zmiany proceduralne w tej edycji budżetu, niestety niekorzystne dla najmniejszych osiedli, a więc takich jak Aleksandrów, szczególnego znaczenia nabiera duża mobilizacja i liczny udział mieszkańców w głosowaniu.

Głosować może każdy mieszkaniec Warszawy, także niepełnoletnia młodzież oraz dzieci poniżej 13 roku życia za zgodą rodziców lub opiekunów prawnych.

Głos można oddać na dwa sposoby:

  1. przez Internet
  2. lub osobiście w formie papierowej w siedzibie Urzędu Dzielnicy Wawer.

Listy zgłoszonych projektów oraz dodatkowe informacje dostępne są na stronie internetowej Urzędu Dzielnicy Wawer, a także na profilach facebook:

  1. Rady Osiedla Aleksandrów
  2. Oraz portalu Aleksandrów Warszawa Wawer

Gorąco zachęcamy mieszkańców Aleksandrowa do współdecydowania i czynnego udziału w głosowaniu.

Przewodniczący Rady Osiedla Aleksandrów

Karol Skwit